Hrvatska i Italija bez mora

Yan

Zainteresovan član
Poruka
376
Poslednja istrazivanja svetskih geologa govore da za nekih 50 miliona godina nece vise biti sredozemnog mora s obzirom da se africki kontinent polako ali sigurno pomera severno prema Evropi najavljujuci spajanje ova dva kontinenta. Sta ovo znaci u geopolitickom smislu za Hrvatsku i Italiju, da li ce biti sposobni da zive bez turizma odnosno da li ce Srbi morati ponovo da ih stave pod svoj protektorat? :-D

Druga mogucnost je da svi postanemo afrikanci :wink:
 
I neka onda neko kaze da smo lose prosli jer nemamo more, ti primorski gradovi u sredozemlju ce biti sravnati sa zemljom. Zamislite samo, nema vise Dubrovnika, Herceg Novog, Barselone, Napulja, Istanbula... :shock:
 
Yan:
Poslednja istrazivanja svetskih geologa govore da za nekih 50 miliona godina nece vise biti sredozemnog mora s obzirom da se africki kontinent polako ali sigurno pomera severno prema Evropi najavljujuci spajanje ova dva kontinenta. Sta ovo znaci u geopolitickom smislu za Hrvatsku i Italiju, da li ce biti sposobni da zive bez turizma odnosno da li ce Srbi morati ponovo da ih stave pod svoj protektorat? :-D

Druga mogucnost je da svi postanemo afrikanci :wink:
Aha... ja sam gledala tu emisiju na Discovery Science i kada se to desi onda ce se klima promeniti, doci ce do novog ledenog doba tako da nema potrebe da brinemo o tako smesnim pitanjima kao sta ce oni bez mora... coveka nece biti vise...

ali taj dan nije tako blizu, tj. ne zna se gde je tacno, ali pretpostavlja se da nece skoro da se desi
 
Yan:
Poslednja istrazivanja svetskih geologa govore da za nekih 50 miliona godina nece vise biti sredozemnog mora s obzirom da se africki kontinent polako ali sigurno pomera severno prema Evropi najavljujuci spajanje ova dva kontinenta. Sta ovo znaci u geopolitickom smislu za Hrvatsku i Italiju, da li ce biti sposobni da zive bez turizma odnosno da li ce Srbi morati ponovo da ih stave pod svoj protektorat? :-D

Druga mogucnost je da svi postanemo afrikanci :wink:

Hm...50 miliona godina...cccccc...si siguran da će tad postojati i Italija i Hrvatska...?:lol:
 
ra-ta-tat:
Aha... ja sam gledala tu emisiju na Discovery Science i kada se to desi onda ce se klima promeniti, doci ce do novog ledenog doba tako da nema potrebe da brinemo o tako smesnim pitanjima kao sta ce oni bez mora... coveka nece biti vise...

ali taj dan nije tako blizu, tj. ne zna se gde je tacno, ali pretpostavlja se da nece skoro da se desi

Misliš,kad je tačno?
Po mnogima i nije tako daleko...vrlo malo nas deli od tog novog ledenog doba.Naučnici iz NASE su već upozorili Buša da bi to moglo biti do 2015.god.
 
Diplodox:
dobro, dobro, videću te ja dal ćeš da primiš nekog od njih u gajbu kad potopi tamo... čovek se na čoveka oslanja a albanac na obersturmfuhrera:P

hm....ti tako slinav si pravi primer neobrazovanog seljaka koji iz svoje palanke nije izasao...
verovatno se plasis pomracenja sunca, kometu smatras losim nebeskim znakom i tako to....
 
Yan:
Poslednja istrazivanja svetskih geologa govore da za nekih 50 miliona godina nece vise biti sredozemnog mora s obzirom da se africki kontinent polako ali sigurno pomera severno prema Evropi najavljujuci spajanje ova dva kontinenta. Sta ovo znaci u geopolitickom smislu za Hrvatsku i Italiju, da li ce biti sposobni da zive bez turizma odnosno da li ce Srbi morati ponovo da ih stave pod svoj protektorat? :-D

Druga mogucnost je da svi postanemo afrikanci :wink:


uffff
tad ću biti star 50000028.godina i sigurno ću do onda već i oslepiti i oglušiti,
ah kvragu opet neću bitii u žiži događaja 8-) 8-) 8-)
 

Back
Top