Mini kosarkaski teren

Milan5

Zainteresovan član
Poruka
103
Zeleo bih da u svom dvoristu napravim mini teren(1 kos).Pa sam gledao cene po internetu, i cene su "malo" velike, od 600 dolara pa nadalje za konstrukciju kosa.
Pa sam resio da to bude "uradi sam"
Konstrukciju bi mi matori napravio, pa me interesuje sledece?
1. Tabla bi bila "ona providna" :-D , pa me interesuje koji je to materijal?
2. Gde mogu da kupim obruc(sa onim mehanizmom)?
3.Ako ne bi mogao da napravim tablu, kupio bih, pa jel' neko zna cene, i gde ima da se kupi?

Pozdrav!
 
Pa valjda mora biti prodavnica i u Srbiji koja ima koseve na prodaju. Kupis to i onda, ako imas asfaltirano dvoriste, kupis farbu i napravis linije.
Ja u dvoristu imam onaj kos sto se moze pomerati tako da nisam hteo crtati linije jer ga nikad ne drzim na istom mestu.
 
Oko $50 cini mi se. Kupio sam ga pre 2-3 godine, nesecam se vise.

Evo na ovoj slici mozes videti kako izgleda. Sad je zima pa ne igram kosarku, pa sam pomerio kos sa asfaltiranog dela.
Znam da se slabo vidi, ali ovo je jedina slika koju imam na kojoj se vidi kos.

IntrpidiMustang.jpg
 
68Charger440+6:
Pa valjda mora biti prodavnica i u Srbiji koja ima koseve na prodaju. Kupis to i onda, ako imas asfaltirano dvoriste, kupis farbu i napravis linije.
Ja u dvoristu imam onaj kos sto se moze pomerati tako da nisam hteo crtati linije jer ga nikad ne drzim na istom mestu.
Hehe... dobra ti fora. Taman neko da postigne koš, a ti ga pomeriš. NIsam to očekivao od tebe. :D :lol:
 
Milan5:
Zeleo bih da u svom dvoristu napravim mini teren(1 kos).Pa sam gledao cene po internetu, i cene su "malo" velike, od 600 dolara pa nadalje za konstrukciju kosa.
Pa sam resio da to bude "uradi sam"
Konstrukciju bi mi matori napravio, pa me interesuje sledece?
1. Tabla bi bila "ona providna" :-D , pa me interesuje koji je to materijal?
2. Gde mogu da kupim obruc(sa onim mehanizmom)?
3.Ako ne bi mogao da napravim tablu, kupio bih, pa jel' neko zna cene, i gde ima da se kupi?

Pozdrav!

To sve treba da pitas nekog ko ima veze sa kosarkom.
 
pa vidi ovako...

kod Arene imaju na onoj strani do auto puta nove zgrade sa raznom robom , mislim da je ulica Arsenija Carnojevica , broj nije bitan jer ne mozes da promasis :)

cena obruca obicnog je 1000 dindzi
cena mrezice 280 din i to one crveno plavo bele ! Na Starom Difu je iznad 400 din !!!

ako oces onaj sa federom , na Buvljaku ima za 7200 din

a sto se Pionira tice , malo sam se raspitivao , nije bas neki ljubazan sagovornik ...

telefoni kod ulaza 2 su 063 228 774 , 011 329 19 58 i 063 5555 09

a cene su da glava zaboli !

68000 je konstrukcija , oko 38000 tabla i obruc 15000 ... bez srafova za donji deo konstrukcije i betona koje posebno sam moras uraditi !

poz! Branislav
 

Prilozi

  • MJ BABY!!!.jpg
    MJ BABY!!!.jpg
    4,3 KB · Pregleda: 101
  • Pedja.jpg
    Pedja.jpg
    7,6 KB · Pregleda: 7
  • What a play by ....jpg
    What a play by ....jpg
    11,6 KB · Pregleda: 7
  • Peja S.jpg
    Peja S.jpg
    22,3 KB · Pregleda: 5
pa vidi ovako...

kod Arene imaju na onoj strani do auto puta nove zgrade sa raznom robom , mislim da je ulica Arsenija Carnojevica , broj nije bitan jer ne mozes da promasis :)

cena obruca obicnog je 1000 dindzi
cena mrezice 280 din i to one crveno plavo bele ! Na Starom Difu je iznad 400 din !!!

ako oces onaj sa federom , na Buvljaku ima za 7200 din

a sto se Pionira tice , malo sam se raspitivao , nije bas neki ljubazan sagovornik ...

telefoni kod ulaza 2 su 063 228 774 , 011 329 19 58 i 063 5555 09

a cene su da glava zaboli !

68000 je konstrukcija , oko 38000 tabla i obruc 15000 ... bez srafova za donji deo konstrukcije i betona koje posebno sam moras uraditi !

poz! Branislav

jesu cene boli glava ali bi trebalo da su kvalitet, ipak konstrukcija i obruc moraju da izdrze sve napade , da ne kazem zakucavanja
 
Oko $50 cini mi se. Kupio sam ga pre 2-3 godine, nesecam se vise.

Evo na ovoj slici mozes videti kako izgleda. Sad je zima pa ne igram kosarku, pa sam pomerio kos sa asfaltiranog dela.
Znam da se slabo vidi, ali ovo je jedina slika koju imam na kojoj se vidi kos
.
Ne seri da si platio onaj kosh sa slike 50$... :lol: Ja sam samo obruch platio 30 E... :lol:
 

Back
Top