Koliko vam je bitan izgled

Kakva dobrota u dushi? Pa 20 kg viska je ok za drugaricu, ali da on u punoj snazi sebe ogranici na uzivanje sa debelom, misssim. Pa sta je tu cudno? Samo neka mala udje u teretanu i za 2 godine ce da bude bombonica, a tada ce biti druga prica sa momcima... a jos ako je i dobra u dusi kao sto kazes, ajao, pa birace ko sa strika...
 
livija:
ma nije fizichki izgled bitan... svi smo mi iznad toga.... posle 20 godina braka.....
ebote ako s 20 ima 20 kila vishe kako cje izgledati za 20 godina? :shock:
20 kg viska na kvadrat :shock:
ne znam,retko ko ko je debeo u mladosti smrsa 20 godina kasnije...obicno bude drugacije.ili mu ugrade ono u zeludac ili crevo pa ne moze da jede.
tuzno je to.kad nisi svestan sebe.i svog zdravlja pre svega.
ljudi koje znam koji su bili elegantno popunjeni ko klinci uglavnom su sad podebeli :?
 
AlyonA:
Jedno mene zanima,...gde je nasla tog doktora??!Pretpostavljam da ti je i drugarica mladja osoba a na mladima je cak i visak kilograma skoro nezapazen po pitanju zdravlja(naravno da postoje izuzetci),...
Sto se mrsavljenja radi tipa tice,...nikad ne bi tako nesto ucinila,..mada ne znam opet ni kakav je osecaj biti debeo,...
Ja sam pak imala problema da se ugojim,....sve je to ipak stvar metabolizma.I ne treba davati fizickoj privlacnosti toliki znacaj.
Nije to malo kila veruj mi,konstatovan joj je cak hor. poremecaj
 
NatasaNatasa:
A zašto misliš da bi ga mršavija osvojila?


Za ljude koji su površni, izgled je jako važan ... za one druge koji grebu malo po površini i koji vole dubine, izgled je samo jedna od stavki koja upotpunjuje celinu. Zašto se nisi zapitala o površnosti svoga druga? Koji kompleks suzbija šetanjem zgodnih devojaka?

Zašto terati nekog da mršavi ... ako taj čovek nije spreman na to?
Svi mi imamo neke svoje slabosti: nekom je to hrana, nekom su cigare, nekom su žene.... i svi mi dobro znamo zašto tih slabosti ne možemo da se odreknemo - a definitivno, svi su atak na naše zdravlje.

Bitno je da čovek bude svestan sebe, svojih vrlina i mana. Samosvest osvaja i energija koju on nosi.

Ima toliko punijih devojaka koje šetaju dobre frajere i opet onih mršavih, pa i zgodnih koje su usamljene.

Mislim da recept nije u kilogramima .... nego u onome čime čovek zrači.

U drugom delu tvog odgovora cu se sloziti sa tobom,ali u prvom nikako.
Imam samo jedno pitanje za tebe.Ako je muskarac(posto kontam da si zensko) debeo ,ruzan i totalno ne privlacan,i ako ti se ni na prvi ni na drugi ni 12 pogled ne svidi,da li bi se smuvala sa njim? :?: E zivo me zanima!!
 

Back
Top