EMIR ILI NEMANJA KUSTURICA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rec po rec svadja

Početnik
Poruka
38
Citam pre par dana da je poznati reziser Emir Kusturica, letos [ vest jes sveza, boli glava ] promenio ime i veru. KOLIKO JE TO ISPRAVNO, ako se uzme u obzir etika, moral, vera, i njegov buduci kredibilitet kao coveka. Kako su se obicno narodi ponasali prema takvima, s obzirom da to nije pojedinacna pojava, osim po njegovom znacaju na ovim prostorima.
 
rec po rec svadja:
Citam pre par dana da je poznati reziser Emir Kusturica, letos [ vest jes sveza, boli glava ] promenio ime i veru. KOLIKO JE TO ISPRAVNO, ako se uzme u obzir etika, moral, vera, i njegov buduci kredibilitet kao coveka. Kako su se obicno narodi ponasali prema takvima, s obzirom da to nije pojedinacna pojava, osim po njegovom znacaju na ovim prostorima.

Zna čovek da je neki "Nemanja" pre mnogo godina promenio ime u "Emir", pa odlučio sve to opet da izvede, samo unazad.
 
e bas me interesuje sta cete reci kada se seti sta bese pre par tisuca godina... baska sto se juce njegovi i vasi "volese" do iznemoglosti...daje postao budista ili sta ja znam... nema veze , a etika, moral, ma to nema veze, verovatno.
 
Šakal:
Hm...pa šta ima veze,čovek se vratio svojim korenima.A koliko je to ispravno,hm...to pitanje se takođe moglo postaviti i nekom njegovom pretku koji je prešao u islam,kao i mnogima pre i posle njega.

religija je stvar izbora
mogo je da bude i Mahatma, njegova stvar

ne cenim ga ni manje ni vishe

tachnije, opasno me smaraju njegovi filmovi
a i super nam marketing radi...
 
rec po rec svadja:
Citam pre par dana da je poznati reziser Emir Kusturica, letos [ vest jes sveza, boli glava ] promenio ime i veru. KOLIKO JE TO ISPRAVNO, ako se uzme u obzir etika, moral, vera, i njegov buduci kredibilitet kao coveka. Kako su se obicno narodi ponasali prema takvima, s obzirom da to nije pojedinacna pojava, osim po njegovom znacaju na ovim prostorima.

Мислим стваро глупе теме ових дана!
Јел угрозио некога? Није! Његов живот - његова ствар! Морално је све што не угрожава друге људе!
И Ленон је постао Mахаришијев следбеник, so what?
 
Po meni je uopšte glupo krstiti malu bebu ili dete i ne dati joj priliku da izabere sopstvenu veru. On je čovek to uradio verovatno iz samo sebi znanih razloga i to je njegovo apsolutno pravo.
Moja drugarica je promenila pre par godina veru .. iz katoličke je prešla u pravoslavnu. Svi smo bili na pokrštavanju i čestitali joj takav potez. Hrabro je to.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top