Lopovi iz Kurira

Torrente-BG:
Mamicu im lopovsku nasli da pokradaju mene sa ovog foruma.
Ko je citao danasnje izdanje mogao je da vidi sliku koju sam ubacio jos pre Nove godine.
http://forum.krstarica.com/threads/128752

Ima da ih tuzim bre!!!!!!! 8-)

Ахахаха.......одлично, па то је само похвално, значи да си "убо" праву ствар... а и нормално је, јер свим новинарима таквих издања брзо понестане "инспирације" и онда морају да њушкају свуда редом......па тако и по овом пдф :lol: :lol: :lol:
 
Ko ti kriv što čitaš takvo smeće, sad su ti samo digli pritisak...
Ha,ha,ha...pa to samo govori da je "tiražnom listu" izvor informacija Krstarica.
o030.gif
 
eremita:
Ахахаха.......одлично, па то је само похвално, значи да си "убо" праву ствар... а и нормално је, јер свим новинарима таквих издања брзо понестане "инспирације" и онда морају да њушкају свуда редом......па тако и по овом пдф :lol: :lol: :lol:

Koja crna inspiracija.Pa nisam jos video nekoga ko radi u novinama ili na televiziji a da je pokazao neku kreativnost ili da ima inspiraciju.Sve sami lopovi,vezare i prepisivaci.Zato nam zemlja i jesta ovako jadna.
 
Torrente-BG:
Ma ne citam ni jedne novine.Ovo jutros kad sam skoknuo da se osisam vidim kod frizera.
Sad cu da trazim odstetu :-D
Nećeš dobiti ni 1 din i to sve sa oznakom NB Jugoslavije. Nisi ništa zaštitio, niti mi znamo, a ni oni da to već nije negde objavljeno pa da si samo presnimio...
Batali san o uzimanju miliona od tugaljivog Kurira :lol: :lol:
 
:lol: haha pukla sam od smeha...
autorsko delo i ne mora da bude zasticeno...ko ga je prvi smislio ubira sva autorska i imovinska prava.. :)
sudi okruzni sud u prvom stepenu. meni licno je takav spor nezamisliv...treba prvo dokazati da su torrente i tuzilac isti covek... :lol: a onda da je to njegovo delo...i na kraju visinu love koju su zgrnuli tom slikom, verovatno bagatelu...u sustini mislim da bi cela prica oko toga bila sprdnja i gubljenje vremena, novca i energije...
mada se istini za volju ne bavim time...sve sto sam napisala je puko teoretisanje... :D
doduse, jednom prilikom smo uzeli dobre pare od novina zbog toga sto su objavile ono sto nisu smele, vansudski...mada to nije imalo veze sa autorskim pravima...ali od novine koja malo vise drzi do svog ugleda od kurira...
 

Back
Top