Да ли Србија треба да ратује за Косово?

Да ли Србија треба да ратује за Косово?

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Chávez:
Зависи са ким и зависи када.

Pre bih pitao S CIM?


Neka rade sta hoce,za ratovanje me zabole ****.
Sve sto u zivotu radim,radim samo za svoj LICNI interes. Fala lepo,doviNdjenja.


A da....ovi koji hoce da ratuju,neka se pripreme i organizuju u trojke do proleca. Mada nije ni sada mLogo 'ladno. Mogu odmaK. da krenu Evo stize S 300,samo sto nije...a bice i 400.
 
inagadadavida:
Torente, opet palis ove "ratnike"........???:):):):):)

Korner, secas se one ruske krstarice, sto je krenula pre 7 godina iz Crnog mora, prema Jadranu, da yebe kevu americkoj sestoj floti........upravo na njoj su utovarene S 300 , i samo sto nisu stigle..malo se kapetan zapio..........ali stici ce, steta sto je rat prestao.......:)
Di bre to da ne znam. Em sto se kapetan zapio,em sto su se preracunali da ce Turci da ih yebavaju na Bosforu. :D:D
Ali sam ja onda cuo,tih godina...da je podmornica skrenula prema Sofiji. I da je to sve tamo istovareno. Sta je dalje bilo,ne znam. Pokrali Bugari delove....sofersajbnu,retrovizore,poskirali felne i tockove...ostavili S 300 na klocnama,pretpostavljam.
A zaboravio si i onaj "predizborni slogan" ...da je ta americka flota toliko jaka bila bi prva,a ne sesta.
 
Torrente-BG:
Koje ste vi pi_ckice.
Ja spreman i kad krenem od Subotice do Kosova prvo da cistim olos,kriminalce,politicare i ostala g_ovna ,pa onda na Kosovu siptariju,necu se zaustaviti do Tirane.Mada ce mi najsladji deo biti ovaj prvi.


Tor, sa tobom , brate, do Juzne Afrike.....svima cemo da yebemo kevu :D :D :D

Jos kada se nasmrkamo, usput u Pristini, bice loodilo :D
 
Torrente-BG:
A ti spadas u onu grupu ljudi koje sam naveo da cu da kokam od Subotice do Kosova?
Oooooooo! Razocarao si me K.Z.
You break my heart
Torente,prijatelju ne roni suze niz bijelo lice
nit je bilo niti moze biti
ostavi se sinko cetovanja
vec ti ori brda i doline
sta se bijeli u gori zelenoj...
take my breath away...:D

Ja cu da ti kazem samo sta ces u Subotici da zaobidjes,a ostalo mozes po planu.:D:D:D
Mada bih ti ja preporucio da u Subotici vise karas,nego bilo sta drugo. :D
Prijateljski te savetujem. :D
 

Back
Top