Da li ce neko da koristi 3G?

mnicic:
P.S. Iznenadilo me je malo sto je mt:s uveo 3G pre Telenora...
Pa znas kako,ja mislim da su oni skontali da ce retko koji Srbin to koristiti naveliko,pa su resili da svoje trziste prave na jeftinijim osnovnim servisima koje svi koriste tipa sms.
Meni se cini da je to bas pametno od njih.
A osim toga-oni su za promovisanje 3G mreze bacili akcenat na video-telefoniju,ali je stvar u tome da 3G ide preko prosirenog spektra koji nama uopste ne treba jer imamo zagusenje u mrezama samo 1sat jednom godisnje.
Ali je skroz super sto idemo u korak sa svetom-sad ce svi da navale na 3G telefone, potrosacko drustvo na nivou...
Mozda ce to u pocetku (dok je za dz) neko i da koristi,ali kasnije,kad svi isprobaju nove mogucnosti,ima garant da koriste svoje 3G telefone samo za poruke i razgovor uvce na uvce (a ne u 4 oka).
PS:mozda i nije tako,ovo je samo moje misljenje. ;)
 
Licno meni 3g kao video poziv je opsta glupost... :S

Meni su zanimljivi servisi koji su dostupni pored Video razgovora...

Ko ce jos da ide ulicom i da razgovara preko Video poziva? Nekada ste u takvoj situaciji da morate da slazete svoju lokaciju :) a video poziv moze vrlo lako da vas ofira :D

Dakle licno po meni 3g Video poziv je glupost... A servisi koje omogucava 3g pored video poziva su sasvim OK ;)
 
Djabe je i sirce slatko. MMS je oko 11 dinara, 3G ce biti verovatno skuplji pa ce se tesko isplatiti. Vazno je kupiti 3G telefon i biti faca, malo navuku korisinke pa onda opale po novcaniku i zaludjenicima nije nista neobicno
 

Back
Top