Israel plans nuclear strike on Iran

Blonde Knight

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.861
ISRAEL has drawn up secret plans to destroy Iran’s uranium enrichment facilities with tactical nuclear weapons.

Two Israeli air force squadrons are training to blow up an Iranian facility using low-yield nuclear “bunker-busters”, according to several Israeli military sources.

The attack would be the first with nuclear weapons since 1945, when the United States dropped atomic bombs on Hiroshima and Nagasaki. The Israeli weapons would each have a force equivalent to one-fifteenth of the Hiroshima bomb.

Under the plans, conventional laser-guided bombs would open “tunnels” into the targets. “Mini-nukes” would then immediately be fired into a plant at Natanz, exploding deep underground to reduce the risk of radioactive fallout.

“As soon as the green light is given, it will be one mission, one strike and the Iranian nuclear project will be demolished,” said one of the sources.

The plans, disclosed to The Sunday Times last week, have been prompted in part by the Israeli intelligence service Mossad’s assessment that Iran is on the verge of producing enough enriched uranium to make nuclear weapons within two years.

more


yahoo news
 
Da, naleteo sam na tu vest danas i mogu vam reći da je vrlo moguće... Mada mislim da je pre moguće da se napad izvrši avijacijom, ili projektilima sa običnim eksplozivom. To bi značilo, naravno, rat velikih razmera... Možda ne svetski, ali ceo Bliski istok bi ušao u njega.
 
I ja kažem-napred Iranci!!! A gosn Aleksandar2, koji nam se predstavio kao demokrata preko svog Avatara, je svojim post-om pokazao maksimalnu demokratičnost... Pa ako Izrael ima prava da pravi atomsku bombu, valjda i Iran ima prava na nuklearnu elektranu, pa čak i bombu ako je to u skladu sa njihovim interesima...
 
Blonde Knight:
ISRAEL has drawn up secret plans to destroy Iran’s uranium enrichment facilities with tactical nuclear weapons.

Two Israeli air force squadrons are training to blow up an Iranian facility using low-yield nuclear “bunker-busters”, according to several Israeli military sources.

The attack would be the first with nuclear weapons since 1945, when the United States dropped atomic bombs on Hiroshima and Nagasaki. The Israeli weapons would each have a force equivalent to one-fifteenth of the Hiroshima bomb.

Under the plans, conventional laser-guided bombs would open “tunnels” into the targets. “Mini-nukes” would then immediately be fired into a plant at Natanz, exploding deep underground to reduce the risk of radioactive fallout.

“As soon as the green light is given, it will be one mission, one strike and the Iranian nuclear project will be demolished,” said one of the sources.

The plans, disclosed to The Sunday Times last week, have been prompted in part by the Israeli intelligence service Mossad’s assessment that Iran is on the verge of producing enough enriched uranium to make nuclear weapons within two years.

more


yahoo news

ni prvi ni zadnji put da jeshovanovici na nekog bacaju nuklearke...
pa i moze im se... dok je onoliko sledbenika njihovih sekti...
 
Dust:
I ja kažem-napred Iranci!!! A gosn Aleksandar2, koji nam se predstavio kao demokrata preko svog Avatara, je svojim post-om pokazao maksimalnu demokratičnost... Pa ako Izrael ima prava da pravi atomsku bombu, valjda i Iran ima prava na nuklearnu elektranu, pa čak i bombu ako je to u skladu sa njihovim interesima...

Сад сам још и дермократа?
Мислим ствааааарно!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

А аватар прикасује смајлија са поруком
ЗАМИСЛИ СВЕТ...без демократа
И насмејан блажено замишља тај свет.

Иначе ово с не односи на ДС него УСА Демократе.
 
Obersturmfuehrer:

тако је:)

idfGirlM4.jpg


Наредник Израелске војске :)

gungirls.jpg


Од малена се учи.
 
Mislim da u tom slučaju ne bi bio neki veći otvoreni sukob. Iran nema baš prevelike simpatije islamskih, sunitskih komšija, a znamo koliko te iste komešije vole Izrael. Dakle, možda u rat bude uvučena i šiitska populacija u Iraku i preraste u građanski rat (koji zapravo već traje), ali osim toga ne verujem u nešto veće. Ovi ostali će da se zavale u fotelje i gledaju kako se mlate najomraženije im države.

Usput, ne verujem da će Izrael napasti Iran.
 
Nuklearni napad???? Kao sto rekoh pre, to ce biti napad kao 1981.godine na Ozirik u Iraku, i moze se ocekivati za jedno pola godine do godinu ukoliko Persijanac bude nastavio da povecava broj centrifuga. Sto se tice rata, ne verujem dace ga biti, jer lomili su zube dosta puta, valjda ce nauciti da grese u samom startu...
 
Osobno, ja vjerujem da je mogucno da se upotrijebi nuklearno oruzje jer je narastajuca ratna atmosfera presla granice.Ali ipak mislim da sada izrael nece napasti Iran.Iran je specificna drzava koja se razlikuje od ostalih islamskih drzava.To je SHIITSKA drzava.Interesantno da im ni u proslosti Amerika nije mogla nista.Mislim na vrijeme Homeinia.Prije ce Iran upotrijebiti svoje novo nulkearno oruzje na Izrael, nego sto ce to uciniti Izrael.
 
ljudi to je samo ispipavanje pulsa od strane Izraela.
Pa Iran je prevelik zalogaj u vojnom smislu i za SAD.To je valjda svima jasno da je vojna sila Irana jedini razlog zasto ameri nisu krenuli u rat protiv njih,.a Izrael kao americka marioneta jos bi prije kapitulirao u tom eventualnom eskaliranju sukoba.
Dakle,nema njihove ofanzive na Iran,bar ne jos nekih 10-15 godina,koliko ja mogu da vidim.
Dole americki hegemonizam!!!!!!!!!!!!!!!
 
ljudi to je samo ispipavanje pulsa od strane Izraela.
Pa Iran je prevelik zalogaj u vojnom smislu i za SAD.To je valjda svima jasno da je vojna sila Irana jedini razlog zasto ameri nisu krenuli u rat protiv njih,.a Izrael kao americka marioneta jos bi prije kapitulirao u tom eventualnom eskaliranju sukoba.
Dakle,nema njihove ofanzive na Iran,bar ne jos nekih 10-15 godina,koliko ja mogu da vidim.
Dole americki hegemonizam!!
 
eremita:
Аха.........питам се да ли нормалан човек може да има овакву реакцију на ПЛАН ДА БИЛО КО - А У ОВОМ СЛУЧАЈУ ИЗРАЕЛ БАЦИ АТОМСКУ БОМБУ... осим ако није

trebalo bi amerika da im pozajmi jos koju!!!
ZIVELA BOGOM DANA AMERIKA I NJEN SLOBODARSKI DUH!
 
Alekasandar2:
тако је:)

gungirls.jpg


Од малена се учи.

Александре, око Израела се тешко можемо сложити, али није то толико битно. Ја сам ти ипак захвалан на овом посту јер ме занима шта би посланички кандидат Ирејсрхед који силно подржава Израел рекао на ово... Кад су нека (и то доста старија) деца у Русији носила оружје на предвојничкој обуци он се "јадан" силно "згражавао"... Уја Ирејсрхеде, ево мене опет!!!
Ich bin wieder hier :twisted: :twisted: :twisted:
 

Back
Top