Kada sam juce u gradu video kakve spodobe setaju lepe devojke

AcaBg82:
Za njih sam Antonio Banderas

Skontao sam nesto da danasnje cure ne zele zapravo momka koji moze da im postavi granicu, zapravo da zele nekog koga mogu da vuku za nos i ko ce da gamize i lize im papke. Iz aviona se vidi kako ih cimaju za njokalicu i kako ih podjebavaju onako posteno i bezdusno.

Ti si srećan čovek, tebe niko ne vuče za nos, ne cima i ne poyebava, blago tebi8-) :lol:
 
Enfroz2891.:
Ma nisi u pravu!
Ti ruzni shetaju samo iz 1 razloga-IMAJU KESH!
Inache fin momak super kulturan poshten,da mozesh na lebac da ga mazesh ima da bude isprozivan na sred kafitja i posle ce ona da kaze drugaricama:"Eto kako sam ispala riba,kad sam ovakovg oterala!".

Je l dobro imitiram a?:lol:


Ne nego postoji sledeca opasnost, ja sam visok lep decko, imam uslove da postavim granicu. Kada mi kaze "fifi ajde po kosku" leti u pizdu materinu. A ovaj slatkis sa kosicnom ce ko mala pudlica da skoci po koskicu i jos ce da laje i mase repom i da se umiljava.

Ovo je sve gore figurativno receno ali svatices.

Danas papucici bolje prolaze.
 
tufnica_86:
Ne mora da znaci.Ja npr.nikad nisam volela lepe momke.....Jednostavno,oni su svesni svoje lepote i ne zele da se trude oko devojke...Zato sam ja uvek birala "spodobe".Ali oni su za mene lepi.

Nije istina da se lepi momci ne trude. Postoji velika razlika izmedju toga da li cu da se trudim oko tebe i da li cu da izigravam tvoju pudlicu i tvoje usluzno kucence, i da gamizem po podu kad god to tebi odgovara.
 
ne Aco, ti prosto ne poshtujesh zenski rod u globalu..

za tebe su sve u startu fuxe, sponzorushe i slichno..gledaju samo pare ..right?

samim tim pokazujesh koliko si nesiguran u sebe, ako je jedino shto mozesah da joj ponudish -novac..
(sex for money, odlazak kod prostitutke)
a ni to nije strashno, jer svoje sexualne konflikte mozesh lechiti i na taj nachin, tj. chini mi se jedini moguci za sada ..
 
Devilishgirl:
ne Aco, ti prosto ne poshtujesh zenski rod u globalu..

za tebe su sve u startu fuxe, sponzorushe i slichno..gledaju samo pare ..right?

samim tim pokazujesh koliko si nesiguran u sebe, ako je jedino shto mozesah da joj ponudish -novac..
(sex for money, odlazak kod prostitutke)
a ni to nije strashno, jer svoje sexualne konflikte mozesh lechiti i na taj nachin, tj. chini mi se jedini moguci za sada ..
Majku mu milu pogledaj ti oko sebe.Gde zivis? ;)
 

Back
Top