Devojka koja mi je unistila vezu za sva vremena...

  • Začetnik teme Arwen from Lord
  • Datum pokretanja
A

Arwen from Lord

Gost
Postoji devojka koja mi je unistila savrsenu vezu,i sada je sa mojim bivsim deckom...Ja njega uzasno puno volim,a on je sa njom...Ja sam tek pre neki dan videla tu devojku,i nije vise od mene privlacnija(mada znam da nije problem u spoljasnjem izgledu).
Taj decko je prvo bio sa njom,pa je bio samnom,pa sa njom,pa samnom,i sad je ponovo sa njom...
Danas sam se posvadjala sa njom,jer sam ja tom decku pisala da je ona mene ogovarala(sto i jeste istina...)i ona se nesto pogubila...Htela sam da je isamaram,ali nisam zbog njega jer ga volim,i samo bi ga stavila u neprijatnu situaciju...
A nju mrzim iz dna duse,jer je ona za sve kriva!Poludecu,ako mi ne pomognete!!!Pomazite kako znate i umete!
 
Odusevljavaju me ovakve teme...pa ti zaista mislis da je tako lako nekoga maznuti...duso moja da on nije hteo ona sama nista ne bi uradila nego bolje ti malo stavi glavu pod ladan tus .Koliko imas godina,18?
Ti bi se spustila na taj nivo da se pobijes sa njom,radi koga,jednog frajera koji seta od jedne do druge ,kako mu dune.
Bolje se ti malo okreni oko sebe,sigurno ima neki mnogo bolji decko u tvojoj blizini,koji ce biti samo tvoj.
Zadrzi malo dostojanstva,ne vrti se ceo svet oko tog jednog momka.
 
Jako mi je tesko!Pisala sam ovde i pre...
Ali nemogu da zaboravim na njega...NE mogu da nadjem drugog,ne vrti se svet oko njega,ali ja stvarno neznam sta da radim...Mislim da cu da (ali stvarno)poludim zbog svega...Necu da se tucemsa njom,on nezasluzuje to!A uostalom necu da se spustam na njen nivo!Ali tako mi je tesko!Tri meseca bez njega,ali ne zelim da ga izgubim!Joj Boze...sta da radim???
 
nemoj se tako živcirati.doći će drugi u svakom slučaju.vidiš da nije za tebe kada ide paralelno i sa tobom i tvojom prijateljicom.trebaš se malo više poštovati i nadat se da će doći bolji a ne pristajat na to.po čem je on takav kit da se želiš i tuč zbog njega?ponašaš se ko da si očajna.zaboravi ga!!! ranjena si ali će to proći.
 
nadam se da sam pomogla a sad idem jer će opet biti bure ako neki doznaju da sam tu.dr.ima pravo.niko ti ne može uništiti vezu ako niste jedno za drugo to propada ovako i onako.plačeš za nekim a ne za njim.želiš imati nekoga.taj neko će jednom doći a sad ne pristaj na svakakva poniženja jer na što više njih ti pristaješ to te on manje voli.on tebe vjerojatno da ti grubo kažem ne voli ćim se tako ponaša a ti plačeš za osobom koja te ponižava i ne voli.moram te malo osvjestiti šta sebi radiš pa si to ne radi!sama si pomogni jel to niko neće umjesto tebe.
 
Da,sama cu sebi pomoci tako sto cu da se odselim zauvek iz ovog grada ili da se ubijem...
Ne verujem ni da ce mi biti bolje ako nadjem nekog,jer sam se stvarno toliko ponizila pred njim,da vise ne zelim nikada da se zaljubim,razocarala sam se u sve...Ne zelim vise imati decka nikada!!!Ali nemogu nikako da se odvajam od njega...Tako sam glupa...
 
nemoj baš toliko pretjerivati i toliko očajavati.bit će ti loše a morat češ i psihijatra da posjetiš ako tako nastaviš.sigurno si jako mlada kad to smatraš toliko tragičnim.zato zaboravi i njega i sve to skupa i nastavi dalje.toliko plakanje nad budalom i nad sobom će te odvesti u psihičku bolest.sad si puna mržnje ali ona će proći za koji dan.i nisi se ništa toliko strašno ponizila.u ljubavi se svašta prođe i greške se ne ponavljaju.ok? :wink:
 
Jooooooj,teske reci.Jeli to prva ljubav?E duso moja smejaces se svemu tome jednog dana,videces...setices se toga.
Nego sta ti lepo radis u zivotu?Nadji ti sebi neku zanimaciju,da ti prodje vreme brze ...upisi kurs jezika,radis na sebi a mozes da upoznas nove ljude,idi na aerobik,svaki dan se organizuj sa nekom drugaricom da nesto radis.Nije on jedini,samo ti to jos nisi shvatila.Glavu gore! :wink:

Zagrepcanka,niko nece dizati buru ne brini samo nemoj da nas napadas ni krive ni duzne i sve ce biti ok.
Pozdrav!
 
Nemogu da gledam od suznih ociju...
Necete mi verovati,to mi jeste prva ljubav,ali nemogu da se pomirim sa cinjenicom da on nije moj,da vise nemogu da ga lepo pogledam,da ga zaglim,a tako mi je blizu...tako blizu...
Ne mogu da izdrzim da ga ne vidim,da ga ne cimnem ili napisem poruku,a on toga nije svestan...Njega briga za sve to!Nikad se nisam losije osecala,nikada,kao da mi sesve sto sam u zivotu gradila odjednom srusilo...A nemogu da prestanem da mislim na njega...Joj...
 
Mozes ,nego sta nego moze nego neces.
Nemoj pogresno da me shvatis ali neki vole i da pate,i to je vrsta osecanja.Ih pa svi smo prosli prvu ljubav,ali svakog cuda 3 dana dosta...samo sebi kazi ja njega ne zanimam,e onda ces da se razljutis...pa za to vreme dok ga ne odbolujes bolje da si ljuta na njega nego da ga ovde velicas.
Potpuni mamlaz,otisao sa onom,nije svestan sta je izgubio,ma sta on zamislja.ima da nadjem 10 puta boljeg od njega....kapiras?
 
Arwen from Lord:
Nemogu da gledam od suznih ociju...
Necete mi verovati,to mi jeste prva ljubav,ali nemogu da se pomirim sa cinjenicom da on nije moj,da vise nemogu da ga lepo pogledam,da ga zaglim,a tako mi je blizu...tako blizu...
Ne mogu da izdrzim da ga ne vidim,da ga ne cimnem ili napisem poruku,a on toga nije svestan...Njega briga za sve to!Nikad se nisam losije osecala,nikada,kao da mi sesve sto sam u zivotu gradila odjednom srusilo...A nemogu da prestanem da mislim na njega...Joj...

uzmi uchi...
 
Idem u srednju skolu,a sad sam na raspustu i sve mi je unisteno...U subotu idem na Kopaonik,ali sta cu tamo kad cu biti smorena do bola...Mada cu pokusati da ne budem i da se lepo provedem.Inace sam glumica,i idem u dramsku skolu,ali sada smo nesto prekinuli,i tako...Dacu sve od sebe...Ali mislim da mi nema pomoci,i uvek cu da se secam kako sam se blamirala i ponizavala pred njim i onda cu stalno da se nerviram jer on vise ni neobraca paznju na mene...Jer me je zaboravio odmah cim smo raskinuli,jer je utehu nasao kod druge...Uzasno...A STA DA RADIM KAD GA SRETNEM?Mi zivimo u istom naselju i tesko mi je kada ga vidim a nisam sa njim...
 
Arwen from Lord:
Idem u srednju skolu,a sad sam na raspustu i sve mi je unisteno...U subotu idem na Kopaonik,ali sta cu tamo kad cu biti smorena do bola...Mada cu pokusati da ne budem i da se lepo provedem.Inace sam glumica,i idem u dramsku skolu,ali sada smo nesto prekinuli,i tako...Dacu sve od sebe...Ali mislim da mi nema pomoci,i uvek cu da se secam kako sam se blamirala i ponizavala pred njim i onda cu stalno da se nerviram jer on vise ni neobraca paznju na mene...Jer me je zaboravio odmah cim smo raskinuli,jer je utehu nasao kod druge...Uzasno...A STA DA RADIM KAD GA SRETNEM?Mi zivimo u istom naselju i tesko mi je kada ga vidim a nisam sa njim...
PRVA LJUBAV
 

Back
Top