mala pomoc

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
da li mozete da mi odgovorite na
1.na kojoj ulici se u berlinu slave najvece zurke, a po kojem dogadjaju je ulica dobila ime?
2.koji dirigent, rumunskog porekla je vodio berlinske i minhenske filharmonicare?
3.u kojim je ustanovama razvijen mp3 format#?
4. koji berlinski raggee dancehall band je svirao na svecanom otvaranju svetskog prvenstva u fudbalu 2006.u Minhenu?
5.koja sadasnja drzavna himna se zasniva na nekoj hrvatskoj narodnoj pesni?


hvala
 
srećica:
da li mozete da mi odgovorite na
1.na kojoj ulici se u berlinu slave najvece zurke, a po kojem dogadjaju je ulica dobila ime?
2.koji dirigent, rumunskog porekla je vodio berlinske i minhenske filharmonicare?
3.u kojim je ustanovama razvijen mp3 format#?
4. koji berlinski raggee dancehall band je svirao na svecanom otvaranju svetskog prvenstva u fudbalu 2006.u Minhenu?
5.koja sadasnja drzavna himna se zasniva na nekoj hrvatskoj narodnoj pesni?


hvala

Hajde ti meni odgovori:

1. Odakle izvlacis takva pitanja, a pri tom si stigla da postavis slicna i na forumu filmovi/video, knjizevnost & likovna umetnost?
2. Da li je moguce da izvlacis takva pitanja, a da pri tom na forumu 'filmovi/video', ne znas da je najpoznatiji Tarzan bio Johnny Weissmuller?
3. Ako te vec zanimaju filmovi M.Branda i pomenuti 'Mutiny on the Bounty' iz 1962. Zar ti nije lakse da se zakacis na www.imdb.com i resis sve probleme?

4. Jer si na spidu?

:?:
 
shopplifter, potrebno mi je vezano za neki projekat, a zoranpetrovic84 je totalno u pravu. Sve to nisam mogla da nadjem na googlu, pa sam mislila mozda ljudi koji su ozbiljni i koje zanima muzika/ fil/ likovna umetnost... to znaju. Ukoliko znas odgovor na neka pitanja, molim te da mi pomognes, a ako ne znas, hvala napusti top!
I ne, nisam ni na kakvim drogama, jednostavno mi je potrebno da znam...

hvala
 
A što lepo ne podeliš sa ostalima da ti trebaju odgovori na ta pitanja za nagradnu igru nemačke ambasade, povodom predsedavanja Nemačke EU pa da i mi ostali konkurišemo, nego se ljudi muče da ti dobiješ nagradu.

To nije lepo!
 

Back
Top