.......AKO VOLITE ZIVOTINJE.......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bee

Zainteresovan član
Poruka
312
Azilu za pse u Kotezu je sto pre potrebna pomoc, novcana i svaka druga, da bi mogli da nastave da pruzaju utociste za oko 300 napustenih zivotinja!
Dakle, sajt je http://www.helpanimals.org.yu procitajte sve, nema ni tako puno.


Mislim da svako od nas, a ima nas puno koji tvrdimo da volimo zivotinje, MOZE izdvojiti 100 dinara i uplatiti na ziro-racun... Jasno je da nije nikakva prevara u pitanju, ako ima sumnjicavaca :) Malo dobre volje, a ne samo ono: "Jadne kuce i mace!" i okretanje glave; ako 100 ljudi da po 100 dinara, i to je nesto (al' sam ambiciozna) ;) Poz!
 
banegad:
e ali ceo zivot neko trazi pare za nesto
svi ugrozeni
i svi su kao borci za tudja prava a u svetu je sranje samo tako
daj vamo djuntu daj onamo djuntu
ej zamisli utociste za zivotinje
neka idu u crkvu pa tamo neka traze utociste

Ha ha, whatever.

Uglavnom, racunam da ima ljudi koji su ljubitelji zivotinja, pa eto, jedna prilika da se zaista nesto uradi. Azil za pse i macke - tamo ih udome, hrane, lece po potrebi, sterilisu da ne bude jos vise jadnih stvorenja - umesto da ih sinteri vode u kafilerije gde necu ni da mislim sta se desava, ili da pucaju u njih po ulicama.:shock: Totalno je neodgovorno i nehumano tako postupati ili s druge strane praviti se da se to ne desava.:-( Zamislite koliko su pozrtvovani ljudi koji tamo rade, bez ikakve nadoknade, a mi se neckamo da im makar malo pomognemo..........
 
Pa zaista ne znam, verovatno da bi to isto bilo dobrodoslo :) Za toliko zivotinja rade samo 4 coveka! Ne znam jesi li pogledala sajt, uglavnom ovo su podaci za kontakt

Adresa:
Help Animals
Slanački put 131 L
11000 Beograd
Telefoni:
011/2755-358
(iz sveta: +38111-2755-358 )
mobilni: 063/253-776
Email:
helpanim@bitsyu.net

Super sto hoces da pomognes, svaka cast ;) Jedino je uvek je problem sto se ljudi zainteresuju za takve stvari ali posle zaborave, imaju svojih briga ili prosto smetnu s uma :-(
 
ja mnogo volim zivotinje i uvek sam se trudila sto vise da im pomazem..svaki put kada bi neko bacao kucice iz komsiluka uzimala sam bar jedno da mu pomognem......a i ja nemam nista posebno....skola samo, zasto da ne iskoristim vreme i pomognem tim jadnim bespomocnim bicima.....
mnogo vise volim zivotinje i od ljudi....i zato imam veliku zelju da im pomognem....
 
Bee:
Jedino je uvek je problem sto se ljudi zainteresuju za takve stvari ali posle zaborave, imaju svojih briga ili prosto smetnu s uma

Da ne ispadne nesto drugo, pod ovim sam mislila i na sebe, nazalost; strasno smo nemarni kad je rec o drugima a danas je Bozic, i toliko se prica o ljubavi i milosrdju...i uglavnom od svega ostane samo prazna prica.
 
naancy90:
ja mnogo volim zivotinje i uvek sam se trudila sto vise da im pomazem..svaki put kada bi neko bacao kucice iz komsiluka uzimala sam bar jedno da mu pomognem......a i ja nemam nista posebno....skola samo, zasto da ne iskoristim vreme i pomognem tim jadnim bespomocnim bicima.....
mnogo vise volim zivotinje i od ljudi....i zato imam veliku zelju da im pomognem....

Divno sto postoje ljudi kao ti! :)
I pre svega, mislim da onaj ko mrzi zivotinje sigurno ne voli ni ljude; to je stvar odnosa prema zivotu, tudjem i svom. Ne moze mi neko ko sutne psa reci da ne bi isto ucinio i coveku.
 
:roll: Да дам 100 динара на џукеле... мени би онда била потребна помоћ... :roll: волим и ја животиње, али мисим стварно... људи умиру од глади а ви бринете за неке тамо џумаре... :roll:
 
Miki 13991:
:roll: Да дам 100 динара на џукеле... мени би онда била потребна помоћ... :roll: волим и ја животиње, али мисим стварно... људи умиру од глади а ви бринете за неке тамо џумаре... :roll:

Aha, a ti si tim ljudima pomogao pa imas pravo nesto da kazes? 100%. Nego lepo reci da ti svojih 100 dinara ne das nikome i kraj. :???:
Znas sta, necu nikakve polemike da otvaram, da bi neko istresao negativnu energiju i slicno; ko hoce neka pomogne "dzumarama" :roll: ko nece nema potrebe nista da dodaje, vrlo jednostavno...
 
vladimirr:
kad bih davao kintu dao bih je nekoj deci bez roditelja ili tako neshto ;)
el ti ne bi?

Pa ti nemoj da "bi" nego nesto daj a onda cemo da se svadjamo sto ja (ili bilo ko) nisam dala za decu nego za zivotinje. Ne, stvarno ne razumem kako moze nekom da smeta ovakva tema a da sami ne cine NISTA ni za koga. Najbolje da svi sedimo i vrtimo glavom kako je grozan ovaj svet...



Dakle, da vise ne skrecemo temu, AZILU hitno treba pomoc, jedva su pregurali proslu godinu i mole ljude dobre volje da pomognu. Hvala na paznji, Caletu hvala za pravnu podrsku :-)
 
Bee:
Pa ti nemoj da "bi" nego nesto daj a onda cemo da se svadjamo sto ja (ili bilo ko) nisam dala za decu nego za zivotinje. Ne, stvarno ne razumem kako moze nekom da smeta ovakva tema a da sami ne cine NISTA ni za koga. Najbolje da svi sedimo i vrtimo glavom kako je grozan ovaj svet...



Dakle, da vise ne skrecemo temu, AZILU hitno treba pomoc, jedva su pregurali proslu godinu i mole ljude dobre volje da pomognu. Hvala na paznji, Caletu hvala za pravnu podrsku :-)

Nisam rekao da imam bilo shta protiv teme,
i uopshte ne zelim da se svadjam ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top