Bozic

KistaCar

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
129
Badnjeveche.jpg


Srecno badnje veche!Mir Boziji Hristos se rodi! :| :-P :D ;)
 
Domaćine zdravo bio badnjakom se okitio,
da ti u dom zdravlje cveta, svako dobro da te sreta
mir Božji domu tvome. slava Hristu raspetome!
Neka Badnji dan bude vama radostan.
Puno zdravlja, puno sreće uz krst časni, ikonu i sveće.
Nek Hristovo sveto drvo podari vam zdravlje prvo
i nek tamjan zamiriše, nek' veseljem kuća diše.
Nek' se čuje pesme glas blagoslovi Bože nas.
Neka Badnjak sveto drvo udovolji mojoj želji
Da u sreći i veselju žive moji prijatelji.

http://ojkrajino.com/diskusije/viewtopic.php?p=5513&sid=1a64a61d3e89dd6021a9b6ba29f8c158
 
KistaCar:
Verovao ti ili ne ja sam ti chestitao Bozic! ...a ti se jezish? (neee booj se bice sve u redu)

kakve veze ima shta si mi chestitao?...kao kad bi ti ja chestitao nkognu...to je neki praznik u africi...
pa jezhim se...kazhem pomalo mi strashno deluje ta slika...da ne znam shta je bozhitj i da je obichaj da se spaljuje hrast mislio bi da je neko spaljivanje nekih ljudi ili knjiga u toq...

istomishljenici...jeeeej pa recite jbte zato je forum valjda tu?...mislim da odete ispred crkve i kazhete "e ja mislim da ste jezivi" svashta bi se dogodilo...joj da nisu liviju banovali zbog muslimana u lokaciji i avataru?...i shto je ovde ovako pisala?...valjda nisu...mada muhamed je shit...svako ko misli da onome ko ukrade treba odsetji ruke nije normalan po mome...
 
AntunTun:
kakve veze ima shta si mi chestitao?...kao kad bi ti ja chestitao nkognu...to je neki praznik u africi...
pa jezhim se...kazhem pomalo mi strashno deluje ta slika...da ne znam shta je bozhitj i da je obichaj da se spaljuje hrast mislio bi da je neko spaljivanje nekih ljudi ili knjiga u toq...

istomishljenici...jeeeej pa recite jbte zato je forum valjda tu?...mislim da odete ispred crkve i kazhete "e ja mislim da ste jezivi" svashta bi se dogodilo...joj da nisu liviju banovali zbog muslimana u lokaciji i avataru?...i shto je ovde ovako pisala?...valjda nisu...mada muhamed je shit...svako ko misli da onome ko ukrade treba odsetji ruke nije normalan po mome...

Druze 'esi probao da razgovarash sa nekim psihijatrom?
 
ne...zashto pitash?...mislim kapiram da nisi navikao da nekom nije drago shto mu chestitash bozhitj...al kakve to veze ima s psihijatrom?...mislim mozhda da razgovaram s sveshtenikom?...to sam vetj probao nije imalo efekta ne kapiram pa to ti je...
 
ma...nas veronaucnik je tu najbolji...neverovatno kako sve logicno objasnjava...a pobozan je covek...ali kombinuje nauku i religiju...
sta reci...covek je zavrsio matematicku gimnaziju...
na prvom casu:
''deco, da razresimo nesto...bog ne postoji...niti je to onaj niti ova...to vam je imenovana sila, glavologija je u pitanju deco...''
(ne mislim nikoga da provociram ovim...samo navodim primer...!!!)
zato ga i zovemo veronaucnik...
 
e bila sam pretproshle godine u crkvi za bozhicj.... poslednji put sam tada i bila u crkvi... inache nasha crkva ima bar.... to mi je onako bash zapalo za oko.....[size=-1]

e tune.... i nije nor.... ti bar ne morash da zhivish s tim.....
[/size]
 
blago nama...imamo josh jednog religioznog obozhavaoca velikog brata...pa vi se umnozhavate deobom jbte...tako vas puno ima da ne preostaje nishta drugo sem...srbijooooo najlepsha baaajko srbijooooo oche i majko
 
hahaha:) e shou...Antune,govori ti veliki brat!/ mnogo si kakio na ovoj temi,/time si sam sebe nominovao za izbacivanje/ poshto je ovo ozbiljna tema automatski si izbachen!/ Antune! /imash 5 milisekundi/ Pali!
 

Back
Top