Ништа друго...., него цигани...!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

prof.Grof

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.596
На РТС ...., у претпразничко вече , пуштају филм "Гуча".Један крајње необразовани филм, где ништа нема везе са реалношћу.Србин да аминује везу кћерки са циганином, само зато што ће неки носати и црни боље да свира од њега самога.....
 
Obersturmfuehrer:
vidi se...
aj sad, mrs u skolu, pa onda srbuj....

Пре би теби 'демократо' приличило да држиш усташке говоре.

Прочитај заједничку изјаву ћинћића и ћукановића дати западу:
„Не потписујте мировни споразум док милошевић не сиће са власти”
http://www.hri.org/news/balkans/rferl/1999/99-05-10.rferl.html#20

Типичан 'демократа'. Баш их заболе што бомбе падају на Србију.
 
Љуба:
Пре би теби 'демократо' приличило да држиш усташке говоре.

Прочитај заједничку изјаву ћинћића и ћукановића дати западу:
„Не потписујте мировни споразум док милошевић не сиће са власти”
http://www.hri.org/news/balkans/rferl/1999/99-05-10.rferl.html#20

Типичан 'демократа'. Баш их заболе што бомбе падају на Србију.

vec 3. put navodis ovaj link....imas li jos nesto u rukavu ili pocinjes da ostris nozeve?
 
Tematika filma i nije tako losa,jer podstice spajanje ljudi i odsustvo mrznje izmedju Srba i Roma,a moze se primeniti i na bilo koja dva druga naroda.
Ono sto je meni zasmetalo je to da takve stvari nazalost nisu realne u praksi.Recimo gledao sam film o filmu...posle njegovog snimanja.Kada su glavnoj glumici postavili pitanje da li bi ona u realnom zivotu stupila u vezu sa Romom bez ikakvih predrasuda, odgovorila je da ne bi.:confused:
Kada su sprovodili anketu na uliciu da li bi ljudi stupili u brak sa nekim ko je rom/romkinja rezultat je bio 90% NE!
Ja sam od onih 10% koji kaze DA...sta cu volim cokoladne devojke...(crnkinje,romkinje,melezkinje,crnpuraste Srpkinje,kvarcovane...):lol:
 
B.A.L.:
Tematika filma i nije tako losa,jer podstice spajanje ljudi i odsustvo mrznje izmedju Srba i Roma,a moze se primeniti i na bilo koja dva druga naroда:

Која два народа ? Ту је у том глупом само један народ приказан филму....СРБИН

Они други нису народ, то су - монголоиди !!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top