Srećan Božić istočnim komšijama i svim pravoslavcima koji ga slave...

tokyo:
pa to je lijepo za ćuti
jugoplastic fantastic misao: živelo bratstvo i jedinstvo ;-)

Српски повратници се пребијају. Српска огњишта отета. Бљесак и Олуја славе. Усташа Месић води геноцидну творевину Хрватску. А ти кобајаги честиташ Србима Божић. Љигаво и подмукло.
 
Љуба:
Српски повратници се пребијају. Српска огњишта отета. Бљесак и Олуја славе. Усташа Месић води геноцидну творевину Хрватску. А ти кобајаги честиташ Србима Божић. Љигаво и подмукло.

ovo je u duhu božićnog slavlja napisano
hvala ti na uvredama bez osnove
al neka
i da vidim da i takvi još postoje u Srbiji
i to na ovoj temi
šta reć
nego šešeljeva škola
 
tokyo:
uistinu i od srca
od forumaša iz Hrvatske

HVALA
Pokazimo da smo dostojni da slavimo ovako veliki praznik
Zaboravimo razlike,cestitajmo BOZIC i pozelimo srecu i nasim komsijama koji danas ne slave Pozelimo to iskreno, to je sustina
Pozdravimo jedni druge sa HRISTOS SE RODI i uzvratimo sa VO ISTINU SE RODI, ili srecan praznik,sve jedno, samo neka to bude od srca
 
tokyo:
ovo je u duhu božićnog slavlja napisano
hvala ti na uvredama bez osnove
al neka
i da vidim da i takvi još postoje u Srbiji
i to na ovoj temi
šta reć
nego šešeljeva škola

Одмах је Србин за вас Шешељевац ако пише и говори истину.

Месић јесте Усташа. Хрватска јесте геноцидна творевина. Бљесак и Олују славе већина хрвата. Српски повратници се малтретирају. Српска огњишта су одузета од хрвата. И то
не пада напамет већини хрвата да врате Србима.
 
Љуба:
Српски повратници се пребијају. Српска огњишта отета. Бљесак и Олуја славе. Усташа Месић води геноцидну творевину Хрватску. А ти кобајаги честиташ Србима Божић. Љигаво и подмукло.

Da ti kazem Postidi se , ti to ne umes
Zar i danas moras da trujes?
 
Љуба:
Одмах је Србин за вас Шешељевац ако пише и говори истину.

Месић јесте Усташа. Хрватска је геноцидна творевина. Бљесак и Олују славе већина хрвата. Српски повратници се малтретирају. Српска огњишта су одузета од хрвата. И то
не пада напамет већини хрвата да врате Србима.

Iskreno ne interesira me šta je Mesić
jer mu je ionako ovo zadnji mandat


Hrvatska nije genocidna tvorevina jer po tom su više-manje sve države takve uključujući i vašu (Kosovo)



Bljesak i Oluju osobno nikad nisam ni slavio jer sam ljevičar i nije mi do nacionalističkih tripova


Maltretirani su i Hrvati van Hrvatske
a u Hrvatskoj su maltretirane osim Srba i muslimani, židovi, homoseksualci, žene pijanaca, navijači manjih klubova itd itd....


Imovina će se kad tad morat vratit ljudima i to najkasnije 2009godine kad budemo dio EU
jer bez toga ništa od EU
 
tokyo:
Iskreno ne interesira me šta je Mesić
jer mu je ionako ovo zadnji mandat


Hrvatska nije genocidna tvorevina jer po tom su više-manje sve države takve uključujući i vašu (Kosovo)



Bljesak i Oluju osobno nikad nisam ni slavio jer sam ljevičar i nije mi do nacionalističkih tripova


Maltretirani su i Hrvati van Hrvatske
a u Hrvatskoj su maltretirane osim Srba i muslimani, židovi, homoseksualci, žene pijanaca, navijači manjih klubova itd itd....


Imovina će se kad tad morat vratit ljudima i to najkasnije 2009godine kad budemo dio EU
jer bez toga ništa od EU


SVAKA CAST
 
Љуба:
Српски повратници се пребијају. Српска огњишта отета. Бљесак и Олуја славе. Усташа Месић води геноцидну творевину Хрватску. А ти кобајаги честиташ Србима Божић. Љигаво и подмукло.

Zar ne vidis, prosti covece, zeno, sta li si, da je covek iskren? Ucuti na ovoj temi, izrode srpski.



@ tokyo

Hvala, od srca.
 
tokyo:
Iskreno ne interesira me šta je Mesić
jer mu je ionako ovo zadnji mandat


Hrvatska nije genocidna tvorevina jer po tom su više-manje sve države takve uključujući i vašu (Kosovo)



Bljesak i Oluju osobno nikad nisam ni slavio jer sam ljevičar i nije mi do nacionalističkih tripova


Maltretirani su i Hrvati van Hrvatske
a u Hrvatskoj su maltretirane osim Srba i muslimani, židovi, homoseksualci, žene pijanaca, navijači manjih klubova itd itd....


Imovina će se kad tad morat vratit ljudima i to najkasnije 2009godine kad budemo dio EU
jer bez toga ništa od EU

Нико у геноцидној творевини Хрватској није протеран и од повратника малтретиран као Срби.

Косово је Српска земља. Хрвати су помагали шиптаре са оружјем и политички их подржавали да убијају Србе и окупирају Српску земљу.

Месић је један од многих усташких политичара у геноцидној творевини Хрватској.
 
prof.Grof:
Шиптаре..............

jao sad sam još i šiptar

od 10. mjeseca 2006. kad sam se ulogirao prvi put na krstarici do danas sam bio svašta
(ovim kronološkim redom):
Srbin ldpeovac
pa nečiji klon
opet klon
opet klon
pa ustaša
pa depre
pa hercegovac
pa opet Srbin ldpeovac
pa kad sam rekao da mi je Tadić ok političar
opet Srbin veleizdajica
pa muslić
pa opet depre
i sad na kraju
albanac

pa ljudi već ni sam neznam šta sam :lol: :lol: :lol:
 
Mama Koko:
Zar ne vidis, prosti covece, zeno, sta li si, da je covek iskren? Ucuti na ovoj temi, izrode srpski.



@ tokyo

Hvala, od srca.

Зар не видиш простакушо, љигава и подмукла. Да ти говна излазе из уста. Ја сам Србин, не 'демократа' као ти.
 

Back
Top