Razlika u godinama

sis

Aktivan član
Poruka
1.168
Ljudi ovo je neverovatno kada izlazim u grad samo vidjam "decu" . Sve su to klinke 89' , 90' , 91' , 92' godiste koje izgledaju kao starija devojka od 20-ak godina . Sada ovo vece mala je dosla iz Kanade i izgleda starije ona je 94' . Ljudi sta da radimo starije nema starije je udato , ja vama postavljam pitanje dokle ne treba preci odredjenu granicu .
 
Draga gospodo ja sam ustvari 87' a ne 78' to mi je neko uletio od moje starije brace i chachkao po profilu pa sam tek to sad primetio , izvinjavam se svim 4umasima na toj netacnoj informaciji to se vise nece ponoviti .
 
sis:
Ljudi ovo je neverovatno kada izlazim u grad samo vidjam "decu" . Sve su to klinke 89' , 90' , 91' , 92' godiste koje izgledaju kao starija devojka od 20-ak godina . Sada ovo vece mala je dosla iz Kanade i izgleda starije ona je 94' . Ljudi sta da radimo starije nema starije je udato , ja vama postavljam pitanje dokle ne treba preci odredjenu granicu .
...sta ti ovo naprica...
 
Prvo je hteo da se pohvali da 'krese' piletinu,pa kad je ukapirao da ovde to ljudio ne gledaju kao 'frajerstvo' poceo je da vadi kestenje...te odbio je kad je cuo koliko godina ima...tztztz
 
sis:
@Cili
Ja sam naveo ono sto se desava i sto je problem sve u ponudi je pletina ja bi malo starije koke gazio ali nema

Fuj, iz necijih usta bezobrazluk moze da bude simpatican, ali u ovom bezobrazluku (u vezi gazenja kokka) je toliko odvratno.zamisli da neko upotrebljava takve reci kad prica o tvojoj mami, sestri, drugarici.? Gde je onaj smajli da povraca????
Ti da gazis nesto? Odoh...bas mi bilo lepo vece dok nisam videla ovog sto mi je najveci problem da nije dostojan ni jedne zene, koja vise ne igra lastis. A i te male se zavaraju....
 
Ja pre svega trazim neku devojku koja zna shta hoce pa posle svega toga neku ribu . Mene boli uvo za klinke koje ne znaju sta hoce to moze da nadje svako , pravu devojku je tesko naci svakoj oprastite na recima "viri ona stvar iz ociju"
 

Back
Top