Goca Trzan

stoperka

Zainteresovan član
Poruka
102
snow_ball.gif



Znam da na ovom forumu nije popularna POP muzika, ali svejedno mislim da treba da ima jednu temu posvecenu najlepsoj trudnici na muzickoj sceni ;)

Kako vam se svidja nova pesma "Hotel" koja je osvojila drugo mesto na Radijskom festivalu?

pozzy
 
Slazem se! Najsrecnija sam sto se Goca konacno udala ili se udaje, svejedno, najbitnije je da je ansla konacno decka pa nas vise nece smarati svojim jadikovanjem o samackom zivotu i svojim kuvanjem kako bi svi muskarci videli da ona zna i da kuva i da je spremana za udaju. 8-)
 
nemam neko posebno misljenje o njoj... bolja je od vecine, relativno zna da peva, a ovu pesmu, sa tog radiskog festivala nisam cuo, tako da je necu komentarisati... U svakom slucaju, mislim da je ok licnost
 
hey, da li znate da je Goca pevala u demo rock bendu "Distorzija" devedesetih godina, ucestvovali su na 2 gitarijade i na obe je bas Goca proglasena za najbolji vokal :) takodje na "Brzim bendovima Srbije" u SKCu proglaseni za najbolji bend, Goca opet za najbolji vokal....

inace, imala je problema protekle godine sa glasnim zicama, imala je hematom koji je operisala i sada je sve uredu. zato joj je duze vremena glas bio malo promukao.
 
@zoranpetrovic84

a, to je lepa balada sa prvog albuma, zove se "Cujem da za mene pitas" i ide ovako:

"Cujem da za mene pitas,
Da bi opet da si sa mnom ti.
Tu po mome kraju skitas,
Zar ti nisu rekli drugovi?
Tamo gde ja zivim, nema brojeva, ni ulica.
Tamo gde ja zivim nema putokaza, smernica,
Da me nadjes.

Cujem da me spominjes i da mi na vrata dolazis.
Tamo vise nikog nema, bolje da mi svecu zapalis.
Tamo gde ja zivim nema brojeva, ni ulica.
Tamo gde ja zivim nema putokaza, smernica,
Da me nadjes.

Jer to je put gde zbog tebe ide se,
Dobra stanica za lose putnike.
To je put, kojim cesto ide se,
Za slomljena srca i duse prognane.
Tamo me je sam bog sakrio od tvog lepog lica,
Jer na nebu nema brojeva, nema ulica,
Da me nadjes.

Cujem da za mene pitas, da me sanjas isto kao pre.
Bolje idi mojoj majci, pa joj priznaj ko je kriv za sve.
Tamo gde ja zivim nema brojeva, ni ulica.
Tamo gde ja zivim nema putokaza, smernica,
Da me nadjes.
Cujem da za mene pitas, uuuuu......."
 
goca mi je simpaticna,ne slusam je,sem par pesama koje volim,recimo:
ova pesma Hotel je fantasticna,Cujem da za mene pitas,cutanje me ubilo,po mome srcu hodas i zagrli....
a ono bumerang,haljina itd me tera da se ispovracam
 
hm.. da, pa Bumerang je komercijala cista, a Haljina mi je nekako mediteranska pesma sa spanskim prizvukom i skroz mi je onako za plazu i more i neku 'ladovinu 8)

ima 2 pesme na poslednjem CDu koje su u rock "Kad pred ocima se smraci" to je onako pravi rock, a "Otrov u caj" je neki malo komercijalniji rock... ako razumete sta hocu da kazem :roll:
 
...svaka joj cast, imala sam priliku da je upoznam, fura svoj stil i ima uspeha u tome...
...ima lep glas, volim njene pesme...
...i ume da stvori atmosferu...ludo smo se zabavili u diskoteci Nox... :lol:
 

Back
Top