Gde mogu da kupim violoncello?

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Drugari,
U pomoc! :cry: Ostala sam bez violoncella i sada ne znam sta da radim treba mi hitno. Moje staro je odnela ona pevaljka sto se plezi i skace po sceni Tijana Dapcevic i sada nastupa sa njim. Molim vas, pomozite mi! Gde moze da se nabavi, da ne bih morala sada preko praznika da idem u London ili Amsterdam, a cujem da je u Stockholmu hladno.
8-)
 
Liza Dennis:
Drugari,
U pomoc! :cry: Ostala sam bez violoncella i sada ne znam sta da radim treba mi hitno. Moje staro je odnela ona pevaljka sto se plezi i skace po sceni Tijana Dapcevic i sada nastupa sa njim. Molim vas, pomozite mi! Gde moze da se nabavi, da ne bih morala sada preko praznika da idem u London ili Amsterdam, a cujem da je u Stockholmu hladno.
8-)
A, zasto malo i da ne skoknesh do Londona ili Amsterdama, a i Stockholma, boga mi !

p.s.
ocekuje se veliko snizenje cana violonchela, uskoro.
 
To je tvoje skromno misljenje. Iskreno, devojka ima odlican glas, mocan i jak. To je moje skromno misljenje. Da dobro svira ne znam, ali s obzirom da zavrsava akademiju, verujem da i to radi odlicno, jer cinjenica je da muzicku akademiju ne moze da upise neko ko NE ZNA da svira ili svira lose...

:)
 

Back
Top