Samostalni izlazak

Pa jeste ako izlazi samo sa tim motivom :?.Uostalom,koliko ja znam,momci non-stop izlaze sami pa se opet nekako sklope u drustvo u gradu.A i sto bi mu smetalo drustvo?Ako hoce da ode sa nekom ribom- razumece,a ako ga sutne- imace sa kim da pije.Za mene je drustvo uvek bolja kombinacija od soliranja.
 
uvek kad pomislim da bih negde mogao otici SAM,.... osetim se jadno :|

ali desilo mi se jednom da sam upao sam (ali nasao neke svoje) i ostao do jutra sa nekim drugim ljudima i nekom ribom ( koju sam izlagao za medalju i ona sama je bila spremna da mi da .... medalju) i bilo super !

ali sve to jer.... sam bio raspolozen EXTRA !!! a onda mogu sve !

jednom sam iz namere i izasao sam, seo za sank, popio nekoliko, ubio me alkohol, ... i bilo mi lose - a sve zato sto sam bio u bedaku ....vise ne izlazim sam :)
 
nivea_soft:
Pa jeste ako izlazi samo sa tim motivom :?.Uostalom,koliko ja znam,momci non-stop izlaze sami pa se opet nekako sklope u drustvo u gradu.A i sto bi mu smetalo drustvo?Ako hoce da ode sa nekom ribom- razumece,a ako ga sutne- imace sa kim da pije.Za mene je drustvo uvek bolja kombinacija od soliranja.


Bas lupas.....:roll:
 
Maxy:
:lol: A ste ja to po tebi lupam?Ako ti se ne svidja moje misljenje-yebe mi se,valjda imas svoje.Meni licno je jadno kada znam da je neko izasao ne da bi smuvao neku,vec da bi smuvao bilo koju,i to ribe procitaju.Bar vecina.A one koje su zeljne qurca ce se praviti lude,ali ako je to za tebe riba ...:roll: 8)
 
Nije jadno. O svakom muskarcu koji mi je prisao i startovao me,iskreno i posteno.Mislim sve najbolje i nikad nebih bila gruba prema njemu.
Mozda mu necu biti devojka,al ce dobiti dobrog prijatelja.
Samo hrabro.
 

Back
Top