Koje zene dozvoljavaju da ih biju muskarci?

Sheron

Početnik
Poruka
15
Dosta zena dozvoljava da ih biju muskarci. Ja to kad cujem najezim se. Ja sam mom muzu rekla da cu ga otrovati ako me pipne. I hocu. Nece ni znati sta ga je snaslo. Samo ce da vene dok ne svene i CAO! A sto bi ja njemu kosti polomila dok ne uvene, tj, ako me pipne, to mu stoji kao sigurica. Ako ima neka zena da je musko bije predlazem joj da pogleda recepte za .... siguran uspeh. Ono kakvi momci biju zene, to stoji kao dodatna tema za razmisljanje.
 
Sheron:
Dosta zena dozvoljava da ih biju muskarci. Ja to kad cujem najezim se. Ja sam mom muzu rekla da cu ga otrovati ako me pipne. I hocu. Nece ni znati sta ga je snaslo. Samo ce da vene dok ne svene i CAO! A sto bi ja njemu kosti polomila dok ne uvene, tj, ako me pipne, to mu stoji kao sigurica. Ako ima neka zena da je musko bije predlazem joj da pogleda recepte za .... siguran uspeh. Ono kakvi momci biju zene, to stoji kao dodatna tema za razmisljanje.

А што се ТИ јежиш ако неке друге дозвољавају да их мужеви туку?

Ти ћеш твог отровати ако те удари, и решена ствар, што се једиш?
 
ja volim.
tako znam da je muško. kada dođe kući i ne isuče kajš...
tu nešto ne ide. ne daj bože da me pomazi, ti mi je uvreda.
znači da mu nisam više jedina. znači da nekoj drugoj deli pre nego kući dođe.
a neće više ni da jede kaže ručao sam...ali kada lupi rukom o sto!!!
mene sve žmarci prođu.
 
Sheron:
Dosta zena dozvoljava da ih biju muskarci. Ja to kad cujem najezim se. Ja sam mom muzu rekla da cu ga otrovati ako me pipne. I hocu. Nece ni znati sta ga je snaslo. Samo ce da vene dok ne svene i CAO! A sto bi ja njemu kosti polomila dok ne uvene, tj, ako me pipne, to mu stoji kao sigurica. Ako ima neka zena da je musko bije predlazem joj da pogleda recepte za .... siguran uspeh. Ono kakvi momci biju zene, to stoji kao dodatna tema za razmisljanje.

Ima toga dosta, ali to je njihov izbor iako se sve do jedne trude da prikazu kao da nemaju izbora i da su jadne osudjene na takav zivot, sudbina i sl. Ne treba se mesati osim pomoci ako same zatraze pomoc.

A sto se tvog stava tice, mogu samo da ti savetujem da be budes toliko iskljuciva i da umesto sto se zgrazas radis na sebi da prihvatis takve stvari kao deo sveta u kome zivis. O trovanju ne vredi ni komentarisati, shvatam to kao crni humor jer neverujem da ovde propovedas ubistvo.
 
bon-bon:
Ja svakom mom decku kazem ima da me drzis ko malo vode na dlanu. Kad ostanes bez vode osto si i bez mene. Samo mi jos fali da me udari? Pa tata bi ga zgromio.

Meni je ovo vrlo simpaticno.
I podseca me na mog taju kad sam bila mala pa se zaljubila, pa me taj nesto nervirao, pa taja rekao " Ako te onaj nervira, samo reci tati, da ga bacim niz stepenice!"
Dakle, dovoljno je bilo da MENE (tatinu devojcici) iznervira pa da poleti! O udarcu ne bi ni bilo reci!
Posle, kad porastes, sama sredjujes, ali prelepo je znati da je tata tu, da štiti, voli, brani :)
 
pajamaca:
ja volim.
tako znam da je muško. kada dođe kući i ne isuče kajš...
tu nešto ne ide. ne daj bože da me pomazi, ti mi je uvreda.
znači da mu nisam više jedina. znači da nekoj drugoj deli pre nego kući dođe.
a neće više ni da jede kaže ručao sam...ali kada lupi rukom o sto!!!
mene sve žmarci prođu.
e to je pažljiv muž a ne neke ove savremene cvećke ...



shala shala
 

Back
Top