Zapad komada Srbiju, a predsednik zabrinut kako formrati vladu !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ХЕРЦ

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
322
http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=16409

Pa samo nek mi jos neko kaze da ovaj Tadic nije budala nevidjena. Pa zamislite bilo koju drugu drzavu kojoj prete komadanjem drzave, a predsednik porucuje "pricekajte da mi izglasaju jos jedan mandat pa onda..." - NEZAMISLIVO !

Mislim da bi ovo izazvalo drzavni/vojni udar, govnara bi obesili ili osudili na dozivotnu a stranku zabranili u zemlji - ali posto je gospodin Tadic prvo postavljen za ministra odbrane, a posle postavio i svoga coveka za istog, oni su se prvo pobrinuli da uniste Vojsku Srbije i svedu je na jad i "silu" bedniju i malobrojniju od teroristicke UCK.

Strasno...da mi je samo premotati ovaj film i zavrsiti agoniju srpskog naroda i srpske drzave....
 
Odnosi sa drzavama mogu samo da se stvore zbog koristi, a pogotovu sa Amerikom. Sada mi odgovori sta to Srbija ima da je Americi potrebno, a da nema neka druga zemlja u regionu gde su amerikanci vec prisutni.

Ja koliko znam Srbija nema nista, ama bas nista sto bi dovelo do poboljsanja nasih odnosa. Srbija treba prvo da se okrene sebi...u se i u svoje kljuse....da stvori pravnu drzavu i poboljsa zivot svojih gradjana, a kao takva postat ce primamljiva i za ostale (npr. investitore u regionu itd.) prvenstveno EU, samo tada mozemo da ocekujemo poziv da postanemo clanica sto ce se eventualno i desiti jer je geografski nemoguce izostavljati nas u nedogled.

Znaci, prvenstveno stvoriti jaku Srbiju, uci u EU i odrzati dobre odnose sa Rusijom i ostatkom istoka, a sto se tice amerike - kako oni sa nama tako i mi sa njima, pa ce nas i oni vise postovati kad budemo postovali sami sebe.
 
ХЕРЦ:
Srbija treba prvo da se okrene sebi...u se i u svoje kljuse....da stvori pravnu drzavu i poboljsa zivot svojih gradjana, a kao takva postat ce primamljiva i za ostale (npr. investitore u regionu itd.) prvenstveno EU, samo tada mozemo da ocekujemo poziv da postanemo clanica sto ce se eventualno i desiti jer je geografski nemoguce izostavljati nas u nedogled.

Znaci, prvenstveno stvoriti jaku Srbiju, uci u EU i odrzati dobre odnose sa Rusijom i ostatkom istoka, a sto se tice amerike - kako oni sa nama tako i mi sa njima, pa ce nas i oni vise postovati kad budemo postovali sami sebe.
Све је ово тачно.

Али, ипак, како мислите да се може створити јака Србија ако у међувремену нема и сарадње са страним земљама?
 
ХЕРЦ:
... Pa zamislite bilo koju drugu drzavu kojoj prete komadanjem drzave, a predsednik porucuje "pricekajte da mi izglasaju jos jedan mandat pa onda..." - NEZAMISLIVO !...
Ко хоће може да види како "наш" председник "учи и напредује". Неки се сећају и његовог претходника који је слично размишљао, само из друге перспективе.
Тадашњи став је био отприлике - "Добомбардујте нас још мало па да дођем на власт ..."
 
Jerry Ropero:
Upravo tako Herc. Ljude koji sami sebe ne postuju, ne postuje ni niko drugi.

Da,zato je Srbija u vreme Karadjordja bila toliko ponosna da kada ruski Car prdne,Karadjordje mu donese jastuce da mu bolje upije taj smrad i tada je Srbija bila ponosna...

Tako se gradi moderna drzava,oterate Ameriku i tri lepe p.m. a vi ste onda ponosni,lepi,nezavisni od Amerike... Nije vazno sto ste 10 puta zavisniji od Rusije npr.,vazno je da ste nezavisni od zle Amerike...
 
Манекен скупља пријатеље - срдачно
mesic_tadic_2.jpg
 
s.dragan67:
Ovaj nas maneken je čudo važna je vlast i napuniti džepove zajeba ga Finac
Zajeba je Finac velikog Vozda jos 99. kada ga je izmuvao da povuce vojsku sa Kosova i potise neku satro rezoluciju i toga su svesni i maneken i mlohavi i grobar al moraju da uviju to u neki ukrasan papir ili makar da jedni drugima uvale krivicu.
 
ХЕРЦ:
http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=16409

Pa samo nek mi jos neko kaze da ovaj Tadic nije budala nevidjena. Pa zamislite bilo koju drugu drzavu kojoj prete komadanjem drzave, a predsednik porucuje "pricekajte da mi izglasaju jos jedan mandat pa onda..." - NEZAMISLIVO !

Mislim da bi ovo izazvalo drzavni/vojni udar, govnara bi obesili ili osudili na dozivotnu a stranku zabranili u zemlji - ali posto je gospodin Tadic prvo postavljen za ministra odbrane, a posle postavio i svoga coveka za istog, oni su se prvo pobrinuli da uniste Vojsku Srbije i svedu je na jad i "silu" bedniju i malobrojniju od teroristicke UCK.

Strasno...da mi je samo premotati ovaj film i zavrsiti agoniju srpskog naroda i srpske drzave....

A cude se zasto im narod cepa bilborde i ispisuje grafite! :roll:
 
kami83:
Da,zato je Srbija u vreme Karadjordja bila toliko ponosna da kada ruski Car prdne,Karadjordje mu donese jastuce da mu bolje upije taj smrad i tada je Srbija bila ponosna...

Tako se gradi moderna drzava,oterate Ameriku i tri lepe p.m. a vi ste onda ponosni,lepi,nezavisni od Amerike... Nije vazno sto ste 10 puta zavisniji od Rusije npr.,vazno je da ste nezavisni od zle Amerike...


Rusija nikada Srbiji u istoriji nije nanela zlo, nisu nas pomogli svaki put tacno, ali nas nikada nisu bombardovali, maltretirali vizama, davili sankcijama , proterivali nas narod a preostale stavljali u konc. logore bez zice kao sto to rade tvoji ljubljeni Amerikanci nasim Srbima na Kosovu i Metohiji.
 
Jerry Ropero:
Rusija nikada Srbiji u istoriji nije nanela zlo, nisu nas pomogli svaki put tacno, ali nas nikada nisu bombardovali, maltretirali vizama, davili sankcijama , proterivali nas narod a preostale stavljali u konc. logore bez zice kao sto to rade tvoji ljubljeni Amerikanci nasim Srbima na Kosovu i Metohiji.

Cujes li ti sebe kakve gluposti pricas? Uostalom,ne znas istoriju,to da nam Rusi nikad nisu naneli zlo nije tacno,ali to je u sadasnjosti potpuno nebitno....

Opet kazem,tako se Klinton jednog lepog dana probudio i posto mu Hilari nije te veceri dala postao je nervozan i resio da bombarduje neku malu zemlju koju bude prvu nasao na karti...Bez ikakvog razloga i logike...To mozda ima samo u nemackim narodnim bajkama...
A to sto ti mislis da su danas na Kosovu konc. logori, ma kolika nebuloza bila,nejvise me nervira to sto takva zadrta razmisljanja direktno odmazu Srbima na Kosovu,i svakako ne resavaju njihove probleme...
 
ХЕРЦ:
http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=16409

Pa samo nek mi jos neko kaze da ovaj Tadic nije budala nevidjena. Pa zamislite bilo koju drugu drzavu kojoj prete komadanjem drzave, a predsednik porucuje "pricekajte da mi izglasaju jos jedan mandat pa onda..." - NEZAMISLIVO !

Tvoje nerazumevanje teksta koji si procitao je potresno, do bolno. Gde si to tacno procitao tako kako si shvatio? Da mucnes malo tom corbom izmedju usiju i pokusas da shvatis da bi zaista bilo tesko formirati vladu u uslovima u kojima je vec proglasena nezavisnost Kosova?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top