Da li ima smisla?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Clyde_the_Glide

Aktivan član
Poruka
1.694
E cisto da otvorim jednu temu bas je vezana za tinejdzerske dileme.........
Da li ima smisla zvati devojku ako ti 2-3 puta kaze da nema vremena ili kaze neki drugi razlog da ne moze da se vidi sa tobom?
Dakle upoznali ste se zgotivili i razmenili brojeve pre toga i pokazala jeneko interesovanje.
I jos jedna stvar, da li po vama ima smisla juriti neku ribu po njenoj skoli ili faxu, ako znas gde ide u skolu, a nisi joj uzo broj telefona?
 
pa evo da vam kazem moju situaciju, ja kad prvi put pozovem neku devojku i kad mi nesto izmisli, kazem ili cemo se sad dogovoriti ili ti posle brisem broj........
a u poslednje vreme tezim da ja dam broj ribi, pa neka ona mene juri, jer dosta sam ja njih jurio
 
Мислим да је то погрешан приступ... мислим да ипак ми требамо јурити њих... наравно за све постоји граница, али мислим да је бзвз давати девојци број па да те она позове... :?:?:?
 
Clyde_the_Glide:
pa evo da vam kazem moju situaciju, ja kad prvi put pozovem neku devojku i kad mi nesto izmisli, kazem ili cemo se sad dogovoriti ili ti posle brisem broj........
nda...pa ne znam izgleda da te niko nije obavestio da devojke ne padaju na aroganciju.

da mi neko to kaze,mislim da bih ga odmah otkacila...bas je...pateticno i kao macho.
 
Dovla:
Мислим да је то погрешан приступ... мислим да ипак ми требамо јурити њих... наравно за све постоји граница, али мислим да је бзвз давати девојци број па да те она позове... :?:?:?
jeste bez veze ako si je upoznao preko nekoga........
ali ako si je upoznao na start, tj. prilazak, tako se branis od onih riba koje ti daju broj, da bi ih samo zivkao i dizo samopouzdanje, a u stvari nece nishta....... ako joj se stvarno svidjas, bar ce ti poslati poruku kad joj das broj........
 
Clyde_the_Glide:
jeste bez veze ako si je upoznao preko nekoga........
ali ako si je upoznao na start, tj. prilazak, tako se branis od onih riba koje ti daju broj, da bi ih samo zivkao i dizo samopouzdanje, a u stvari nece nishta....... ako joj se stvarno svidjas, bar ce ti poslati poruku kad joj das broj........
Па кажем морају да постоје границе... зовнеш је једном двапут, после јој кажеш ''ае да се не цимамо најбоље назови ти мене кад будеш могла'', и заборавиш је...
 
@Cupka@:
...i ja mislim da je trulo cekati da te djevojka pozove....:).....ali ne treba je ni smarati i zvati je svaki dan,jer te ona tada automatski stavlja u drugi plan.....:(:(:(
nije trulo, kad startujes 10 riba i das im broj, mozda ce te samo jedna pozvati, ali zato ti izlazak ne gine, a ovako ti treba 20 poziva da bi iznudio jedan izlazak, a imas lazan utisak da sve hoce.......
 
Dovla:
Па кажем морају да постоје границе... зовнеш је једном двапут, после јој кажеш ''ае да се не цимамо најбоље назови ти мене кад будеш могла'', и заборавиш је...
ovako ima dosta potrosenog vremena i kredita, sto mi ne odgovara, ne kazem joj, nazovi ti mene, nego, brisem ti broj........
 
Ја то мало другачије гледам... ***** то мало времена и кредита што потрошиш, ако ћеш после бити задовољ(е)ан...
 
vi ko da se pravite ludi, ko da ne znate kako leti kredit kad razgovaras, meni matorci govore telefon je samo za dogovor, a koliko ti moras da zabavljas ribu, dok se ne dogovorite nesto, svaki razgovor mi je trajao po 5 min, nije to kazes joj vidimo se sutra u 8 i ono vidite se moras malo da je smeksas.......
 
Dovla:
Јбт човече па шта ти причаш с њима??? Мени 500 дин покрије и позиве и провокативни СМС и пиће... :?:?:?


E sva sreca pa nemam devojcicu...pogotovo sad u ovim praznicnim danima...kad prodje dan zaljubljenih i 8. mart...krece akcija...jos plus lepo vreme ;) :lol;
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top