Kako da nagovorim zenu da...

ma ja sam nerazumna, nego sam reagovala na patkov post koji iskljuchuje dogovor, nego dovedi je pred svrshen chin i rachunaj na njenu nesigurnost koju kao zensko ( :roll: ) poseduje u izobilju
a tebi ne znam shta da kazem stvarno, sad pitanje je da li ona nece jer je to jednostavno ne privlachi, ili da, ali ta zelja nije sazrela iz nekog razloga
 
SilverSurfer:
Kako da je ubedim?

...uzmi ubedjivač...

cekic-2.jpg
 
poastepeno... prvo je ubedi da dolazi na Krstaricu... upravo na LJ&S... a onda cje se i njena vidjenje "normalnog" sexa, definitino, promeniti... eto, ako ti ne umesh, hvala bogu, ovde ima mnogo ljudi sa izuzetnim sposobnostima ubedjivanja... koji su, kao shto vidish, uvek spremni da pripomognu...
 
Artinve:
poastepeno... prvo je ubedi da dolazi na Krstaricu... upravo na LJ&S... a onda cje se i njena vidjenje "normalnog" sexa, definitino, promeniti... eto, ako ti ne umesh, hvala bogu, ovde ima mnogo ljudi sa izuzetnim sposobnostima ubedjivanja... koji su, kao shto vidish, uvek spremni da pripomognu...


I to je dobra ideja... al bojim se zaljubice se u nekog od ovih shvalera ovde... Vidis da su sve baje na ovom forumu... ;)
 
Artinve:
poastepeno... prvo je ubedi da dolazi na Krstaricu... upravo na LJ&S... a onda cje se i njena vidjenje "normalnog" sexa, definitino, promeniti... eto, ako ti ne umesh, hvala bogu, ovde ima mnogo ljudi sa izuzetnim sposobnostima ubedjivanja... koji su, kao shto vidish, uvek spremni da pripomognu...
Lepo rece, a ako si manijak na krsti ces postati samo jos veci
 
pa... ne kapira, iz prostog razliga, jer to jeste njeno gledanje na stvari... a ti ne kapirash njeno vidjenje... i tako... ne kapirate se... ali ti si odluchio da je ubidesh u suprotno... t.j. da je tvoj stav ispravan, a njen nije... i da to nije nishta nenormalno... tj da je normalno... a iz tog bi moglo da se zakljuchi, sledecji suprotnosti, da njen stav jeste... nenormalan... t.j... nije normalan... ali nije tako... i u tome lezhi sva mudrost... e, sad... namecje se pitanje... da li treba ubedjivati druge...
a ti verujesh vishe drugima, koji kazhu da je extra, nego sopstvenij zheni... e, onda si doshao na pravo mesto da chujesh mudre savete... i poverujesh u njih... i ne brini se... nema ovde "baja"... samo mishevi... i domacjice... kriju se chak i iza mushkih nickova...
 
Zamisli da se ona kreshe sa nekim tipom i da ti tu treba da mu pridrzavas yaya dok je on odradjuje...Ako ti smeta-razumeces je i neces vise smarati.Ako ne-yebi ga,ovo ne znam.Razvedi se,probaj trojku pa dodji kod nje na kolenima i moli za oprostaj.
 
SilverSurfer:
nisam bre manijak. Samo hocu da probam trojku, kazu da je extra. Al sa svojom zenom. To nije nista nenormalno. E sad, ona nece da je peces... Kaze da bi prsla od muke kad bi videla mene i nju... ne kapira da emocije s tim nemaju veze...


ma ima resenja i za to!

nadji joj jedan primerak dobrog kapitalca, ali po njenom ukusu.

ti, ona i on - nece se opirati! ETO TI TROJKE!

ne znam samo kako bi se to tebi dopalo?

al` sto da ne, pa nema tu emocija...
 

Back
Top