Lav, leopard, kobra...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mackic:
Rekla sam vec na nekim temama da mislim da je zlocin drzati divlju zivotinju kao kucnog ljubimca.
zlocin je drzati divlju zivotinju, slazem se. ja sam naisao na mladog orla misara koji je bio sav izranjavan i u nekim krastama koje su pomalo krvarile. nije mogao glavu lepo da drzi uspravno.
pomislio sam da bi bilo bolje da ga ja ubijem nego da se muci, jer je bio u uzasnom stanju. kao da ga je samlelo nesto.
ipak sam se sazalio i poneo sam ga kuci. uvece posle par sati je pocelo nevreme. mislim da sam ga spasio sigurne smrti.
gajio sam ga nepunih godinu dana. izrastao je u ogromnu pticurinu. shvatio je da sam mu pomogao i samo je samnom bio miroljubiv, ostale je napadao.
imao je snazan vrat, ostar kljun i snazne kandze cinile su ga opasnim za mene. bojao sam se da ga drzim blizu lica, jer ipak je to divlja zivotinja.
zov divljine je uradio svoje. primetio sam da ga ne drzi mesto i pustio sam ga. nikad ga vise nisam video.
za uspomenu mi je ostalo malo perija i par dobrih oziljaka.
kajem se sada sto sam ga pustio jer mi nedostaje. bar kad bi ga video, bilo bi mi malo lakse.
ali takva je sudbina...
 
Bili voljeli neku od ovih zivotinja za kucnog ljubimca...lav,leopard,obra? :confused:

imas par gresaka gore...bili se pise odvojeno...a u reči obra neko slovo nedostaje :confused:

a tema je glupa, sama njena postavka...Bi li voleli...

Ljudi koji te životinje drže su uglavno punišići koji to mogu da priušte i ne drže ih sto vole nego da dokažu svoj status...mislim na Lava i Leoparda

a sto se tiče te tvoje OBRE ili KOBRE....
Drže ih u terarijuma kao i svake druge zmije...a oni na prasnjavim ulicama nekig Indijskih gradova ili naselja koji Kobre drže u korpama i sviraju im a one "plešu" , e svim tim zmijama su izvadjeni zubi tako da ni to nije nikakva opasna avantura...;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top