Najbolja petorka na svjetu.

Yao je toliko dominantan da to nije i smesno i moze da vam ne bude po ukusu koliko hoce NAJBOLJI JE! Ali najbolja svetska petorka je: Marinovic, Rakocevic, Gurovic, Erceg (Labovic) i Milicic- nasa najverovatnija petorka sa Evropskog prvenstva u Spaniji.
 
PG Macijauskas
SG Dijamantidis
SF KG
PF Dirk Nowitzki (valjda se ovako pise)
C Tim Duncan

A sto se tice Milicica , on je najveci Indijanac zajedno sa Radmanovicem koji je ikad igrao u reprezentaciji.
I ja bi dao 20 poena da sutnem 30puta , sta 20 dao bi 40 . Licno cu smatrati gresku selektora ako on bude bio pozvan da igra za reprezentaciju.
 
Muad'Dib:
Da li si siguran da ti glava radi ispravno? Jedino da ti oprostim na neobaveštenost, ali mogao bi da pogledaš neku njegovu utakmicu u dresu Magica pre nego što ovako lupiš. Izvoli i da ti se ovo ne ponovi www.SportBit.org
OK to je tacno , to je jedna utakmica u NBA-u , a u sezoni se igraju 82 jednu ce dobro da odigra .
Imam snimke utakmica sa SP u Japanu decko nema veze s vezom mlatili ga mlati , pusti nba.On je sebi umislio da je neka zvezda i boli ga pisa za sve.Da bilo ko od nas ovde tolko puta sutne s centra dao bi vise poena nego on.
 
turbo-ajvar:
OK to je tacno , to je jedna utakmica u NBA-u , a u sezoni se igraju 82 jednu ce dobro da odigra .
Imam snimke utakmica sa SP u Japanu decko nema veze s vezom mlatili ga mlati , pusti nba.On je sebi umislio da je neka zvezda i boli ga pisa za sve.Da bilo ko od nas ovde tolko puta sutne s centra dao bi vise poena nego on.
Darkovih poslednjih 5 utakmica:

Boston: 12pts, 4 rebounds, 3 blocks, and assist and a steal in 25 minutes

GSW: Just 4pts, but 7 rebounds, 4 blocks, and 2 assists in 26 minutes

LaL: 6 pts, 4 rebounds, 2 blocks and 4 assists in just 15 minutes

Phoenix: 10 pts, 7 rebounds, 2 assists, a block and a steal in 29 minutes

Hornets: 11pts, 10 rebounds, and 2 blocks(including the freethrow/block combo that sent the game into overtime)

Nije sve u statistici, odbrana Orlanda je daleko bolja kada Darko igra, dok i u napadu daje puno doprinosa mada je upravo on najčešće poslednja napadačka opcija. Ove sezone je imao mnogo izuzetnih poteza, ravnopravno asistencija, blokada i koševa - iako već igra solidno opšti utisak je da tek treba da explodira

Što se SP tiče, tamo smo igrali na silu i bez koncepcije, po principu daj drugom loptu pa nek on vidi šta će sa njom. Darko se samo najviše trudio, nije on igrač koji bez veze forsira i igra na statistiku
 
U toj statistici nigde nema njegov procenat suta.
Ako je trud da sutne svaku koju primi onda do k....
Ja posteno ne mogu da sudim kako on igra u nba-u , jer nisam gledao ni jednu utakmicu Orlanda ove sezone , a ima razloga zasto nije ulazio u igru kad je bio u Detroitu , a uostalom u nba-u ne gledaju procenat suta vec samo poene.Iverson (kad je igro u Filadelfiji) dok je davao vise od 40poena Filadelfija je gubila , a u ostalom pitaj bilo kog kosarkaskog strucnjaka kakav je Milicic igrac , zajebi ono na TV-u sto pricaju za njega da je strasan talenat , veci je Nemanja Arnautovic koji ce tri put bolje da prodje nego Darko , a i izrasce u kvalitetnog igraca , a ne klasicnog "prodavca" lopti
 

Back
Top