Kada si drugaciji od drugih.............

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Marge

Domaćin
Poruka
4.255
Dakle ovako: Pre tri godine resila sam da se vise ne ponasam kao drugi, vec da radim ono sto volim i mislim da je ispravno. Bilo je super, sve dok pre jedno tri nedelje nisam napisala pismeni na temu 'To sam ja'. Posle toga se sve promenilo. Gledaju me k'o Marsovca i ne mogu da veruju da sam toliko drugacija od njih. I dalje zelim da ostanem svoja i budem jedinstven primerak, ali i da nastavim da se druzim sa svojim "obicnim" drustvom..................
Sta da uradim po tom pitanju? Da li je neko od vas imao slican problem?
 
Ma nisam mislio na takve...razumem nekog kad je povucen, tih, nekomunikativan...ali one sto lupetaju o zivotu...i ne mogu da nadju ni jednoj prijatelja, dobro ne mora da nadje nekog extra prijatelja, ali bar nekog sa kim moze da prica o nekim temama iz zivota...nego je on "drugaciji" od ostalih i ne moze da zivi u "nasem svetu"

E sta sam sve nalupetao...ne znam ni sam :lol:
 
jednostavno pokusaj da istaknes ono sto je ma koliko razlicito jako pozitivno,pokusaj da ih zaintrigiras i nikad nemoj da odbacujes svoje ja da bi se drugome dopala.........budi ono sto jesi,i tako ces videti kome se to zaista dopada,a i uostalom ne svidja se svako svakome,tako da sto bi ti bila izuzetak ;)
 
Keeper:
@ marge. na pravom mestu se savetujesh. ovde su svi posebni, osim kad su na gomili, onda grokcju u glas trljaju se i valjaju u blatu ko pravi zadovoljni prasicji.
hahahaahahah e ovo je bilo dobro :lol:
@marge. mogla bi malo opshirnije da nam izlozish svoj problem...mislim da niko nishta konkretno ne moze da ti kaze nakon tvog posta... :?
ochigledno je da morash da se prilagodish na neki nachin svom dryshtvy...poshto se oni tebi definitivno nisy prilagodili ;)
 
Nisam od onih sto sede u cosku i seru o zivotu, samo imam razlicite stavove. Na primer, veliki sam protivnik tuca, ratova, rasizma... ma omalovazavanja i zlostavljanja u bilo kom pogledu. I onda dodje moj najbolji drug i kaze da je pobiti 10000 ljudi sitnica, i tu ja naravno puknem. Aj dobro to, nego sto slusam muziku koja nije fancy i ne oblacim se fancy, pa me gledaju kao da sam pala sa Marsa. Al' kad im treba pomoc, onda sam im dobra... uh...
Ma mogu ja sa njima da se druzim, sve je to OK, ali su oni svi uvek na jednoj strani, a ispadne da ja vecito teram kontru...
 
@Marge

Takvih kao ti, bilo je i u mojoj skolici i nikad nisu imali nikakvih problema...naravno, ne moze se sa "njima" pricati sve i svasta, ali smo svi bili u super odnosima...sad jedino ako ti nisi bas bas cudna i furas neke svoje fazone i suvise ih NAMERNO istices pred drugima, pa onda ti svi gledaju popreko...to si ti kriva...

A posto imas the best friend...verovatno imas i neki krug prijatelja gde se super osecas...ako je tako, onda nema problema...naravno uvek se nadje neko ko te nervira i sa kim ne mozes da komuniciras...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top