Društvo "Pljuni političara"

Pa evo: Da li iko od njih zaista gleda dalje od svog džepa, porodice, rođaka, kumova, prijatelja?
Istina je surova, pristalice raznih stranaka, niko od njih ne želi dobro ovoj zemlji i narodu!!!
Ne kažem da je to samo kod nas, ali nigde nije tako eksplicitno!
Pljujem ih sve!!!
 
Dust:
Pa evo: Da li iko od njih zaista gleda dalje od svog džepa, porodice, rođaka, kumova, prijatelja?
Istina je surova, pristalice raznih stranaka, niko od njih ne želi dobro ovoj zemlji i narodu!!!
Ne kažem da je to samo kod nas, ali nigde nije tako eksplicitno!
Pljujem ih sve!!!

.......tacno , svi su oni mnogo isti........samo se mentoli pale da su njihovi puleni, malo manje lopovi od onih drugih :roll:
 
Dust:
Pa evo: Da li iko od njih zaista gleda dalje od svog džepa, porodice, rođaka, kumova, prijatelja?
Istina je surova, pristalice raznih stranaka, niko od njih ne želi dobro ovoj zemlji i narodu!!!
Ne kažem da je to samo kod nas, ali nigde nije tako eksplicitno!
Pljujem ih sve!!!
Izvini prijatelju jesi li ti anarhista... :confused:
 
Tačno je da su kvarni do bola. Ali kada će mo mi nestranački opredeljeni građani da se ujedinimo i da delujemo protiv njihovih bolesnih ambicija koje idu na štetu običnih ljudi?
Da li je dovoljna samo naša apstinencija na izborima i kukumakanje po kuloarima? Što ne bismo imali i mi našu organizaciju koja bi im parirala u skupštinskim klupama putem legalno izabranih predstavnika naroda a ne partija? Među političarima bi tada nastupila pometnja. Dovoljno bi bilo, ako ne nešto više, onda barem da budemo tas na vagi, odnosno korekcioni faktor vladajućoj oligarhiji. Ali smo mi narod bez principa morala i ličnog dostojanstva. Povodljivi, slabog pamćenja, popustljivi i nikakvi mirnodopski borci za naša prava i sa veoma izraženim navijačkim strastima. Naviknuti smo da zbog subordinacije ne možemo da mislimo svojom glavom. Razmisli. Svako ima pravo da se odrekne svoga prava, ali ne i prava svoje dece i pokolenja.
 
Torrente-BG:
Zasto anarhista?Samo covek konstatuje da su trenutno svi ljudi na politickoj sceni Srbije tezak sljam.
Pa jedino moze da bude anarhista ako je protiv polticara, stranaka, i bilo kakvog reda i poltike u drzavi...kako mislis da drzava funkcionise bez poltike?! :confused: Mada jasno mi je zasto u Srbiji ima toliko apstinenata.Navikli ljudi u jednopartijskom sistemu da neko drugi razmislja umesto njih, kada nismo ni morali da izlazimo na izbore i kada su bila bezbrizna vremena. ;-)
 
"Савремене странке не избацују на површину велике државнике, него велике партијске организаторе, велике демагоге и агитаторе, велике парламентарне говорнике. Савременим странкама главна је брига да победе у изборним и парламентарним борбама; оне се купе око људи који су у стању да се у тим борбама одликују; да ли ће они уз то умети и државне послове да воде, ствар је од споредног значаја за њихове странке. Од партијских вођа не тражи се да умеју мислити, него да умеју говорити; не тражи се тачна свест о државним интересима, него само вештина да своју странку доведу до успеха. Постављајући на владу своје вође, савремене странке не поверавају државну управу људима који би за њу били најспособнији."

Слободан Јовановић
 
Timofejev i njegova retard emisija.
Najbolja je bila izjava onog seljacine Mikija iz Velikog Brata koji je kao demantovao da mu je Ceda nudio 100 000 evra da udje u LDP,vec mu je 100000 nudio neko iz inostranstva da se Miki kandiduje na izborima. :) Strasno kakave baljezgarije.
 
El Dentisto:
Za mene je "politicar" jedno ne casno zanimanje,a veruj mi voleo bih da sada imam 18.god. kao ta retardirana klinka.

sto?
da bi svoju nezrelost mogao da pokrijes godinama? :)
jer, nezrelost je kada neko ne glasa "jer svi lazu i kradu"
pogotovo danas, kada je cela politicka scena zastupljena...ne znam koja politicka opcija ne postoji kod nas...
 
Ljudi, isto vam se hvata-ako izađete, oni mogu da šteluju za koga ste glasali, ako ne izađete, mogu da zloupotrebe imena iz spiska koja nisu glasala. Sad samo zavisi ko to može,... Verovatno oni koji su trenutno na vlasti... Ali, to ne znači da se tako mnogo može uticati na izbore, to se pre svega radi medijskom manipulacijom. Ko ima medije-ima i izbore.
 

Back
Top