Da li je rano za leto 2007?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jasnavek

Početnik
Poruka
30
Da li da vam kazem, dragi prijatelji, da sam od agencije sa kojom sam letovala 2006. dobila program letovanja za ovu godinu! Pa, polako da pocnemo....mada su mnogi na snegu, ipak da sumiramo proslo leto da ne bismo ponovili greske. Ima li ko koji predlog?
 
jasnavek:
Da li da vam kazem, dragi prijatelji, da sam od agencije sa kojom sam letovala 2006. dobila program letovanja za ovu godinu! Pa, polako da pocnemo....mada su mnogi na snegu, ipak da sumiramo proslo leto da ne bismo ponovili greske. Ima li ko koji predlog?
Koja ti je to agencija?Javljajte kad ko sazna da je izasla neka ponuda za 2007 na sajtovima agencija,ja za sada znam za Kompas NS,a izgleda da ce ove godine svi kompletirati ponude vec u januaru.
 
Naravno da nikad nije rano.Obzirom da zivimo od turizma na ostrvu Skiatos a zahvaljujuci razvoju situacije na politickoj sceni kod nas (znate na sta mislim) prosle sezone smo imali "eksploziju" od nasih ljudi pa smo (moja porodica)odlucili malo vise da odradimo nase trziste.Do sada, u zadnjih 12 god.nasi turisti nisu imali neki procenat na ostrvu,malo zbog cene,malo zbog broda ali od prosle sezone...haos.Reklama ce ici u aprilu i maju,a vi proveravajte,uporedjujte,ali bogatstvo plazama,zelenilom i ljubaznoscu mestana tesko da cete naci na jednom mestu.Inace pored apartmana koji izdajemo,nase goste ocekuje :paket dobrodoslice,clanske karte za markete,popusti u 5-6 razlicitih radnji,max. angazovanje lekarskog osoblja (ako zatreba),niz sitnih usluga i informacija itd.Naravno onima kojima treba saljemo i gar. pismo za vizu.Sve to i vise od toga mozemo jer zivimno ovde na Skiatosu,a i Grci kada imaju Srbe turiste daju sve od sebe.Zainteresovani mogu pogledati stranicu koju smo otvorili za vas:www.skiathosfun.com/onomata.htm Pozdrav nasim prijateljima i poznanicima sirom Srbije koji dolaze na Skiatos.Radica,Mile,Ivan,Stefan
 
Ona kuca na slici deluje stvarno lepo! :)

Moja cerka u junu odlazi ponovo kao turisticki radnik u Katerini, i prosle godine su imali iz Olimpic Bitch izlet na Skiatos, ona nije isla jer se taj dan razbolela. Posle se razbolela od tuge sto niije vodila grupu na Skiatos :) Kaze da je prelep.

Generalno letujemo na Peloponezu, ali ne znaci da ne bi svratili i na Skiatos :)

Posto moja porodica ne moze zamisliti leto bez grckog mora, rado cu pomoci kod dizajna vaseg sajta. Dakle. ako vam treba pomoc u dizajnu stranice za vas sajt, javite se na pp. Vidim da nije zavrsen, koliko budem imao vremena, nudim vam (naravno) besplatnu pomoc.
 
Vesna,to nam je i cilj.Znaci pre nego sto neko dodje prvi put bice obavestem mail-om o svemu sto ga interesuje,gde da NE jede,gde da NE pije,gde da se NE kupa,sa kojim brodicem da NE ide na izlet i ostale stvarcice koje se ne govore (englezima) turistima.Odstampali smo i geogr.karte Skiatosa gde se vidi sve plaze,manastiri,hoteli,sve vrste puteva i sl. koje dajemo besplatno,inace se prodaju 4-5 evro na trafikama.Hteli bismo da zamolimo za komentar o problemima koje ste imali na letovanju, sta vam je smetalo i sl.Da se nama ne desi slicno.hvala...
 
Vesna Ks:
Koja ti je to agencija?Javljajte kad ko sazna da je izasla neka ponuda za 2007 na sajtovima agencija,ja za sada znam za Kompas NS,a izgleda da ce ove godine svi kompletirati ponude vec u januaru.

U Novom Sadu i Beogradu ce se u martu odrzati berza letnjih turistickih aranzmana gde cemo sve aranzmane imati na jednom mestu, a mnoge agencije, kazu organizatori najavljuju znacajne popuste. Javicu blagovremeno gde i kada tacno se odrzava berza posto nisu znali da kazu. Pozdrav Vesna tebi i ostalim forumasima koji zive za putovanja!

Inace, pozdrav i za Jeremice na Skiatosu! Rado bih video to ostrvo. Istaknite cene i opise smestaja za ovu sezonu pa da se mi forumasi prvo informisemo.
 
Nije rano za leto 2007. Da li hocete da letujete? Pa ,hocete!
Danas sam uplatila aranzman za Grcku,ELNOS TURS Novi Sad je izbacio ponudu 03.01.2007. sve se prodaje za koji dan nece biti povoljnih aranzmana zato pozurite ako hocete da dobijete najbolji smestaj i popust!
 
I Sabra ima ponudu, ali jos uvek ne na sajtu. Slali su postom onima koji su ranije putovali preko njih. Imaju Hanioti, Pefkohori, Neos Marmaras, Tasos i Skijatos. Malo su jace cene, kao i obicno ali imaju i smene na 15 dana sto se meni bas dopalo. Kao sto rekoh, imam ponudu pa ako nekog zanima ...
Skiatos je relativno povoljan npr app 1/2 10 dana 26.06-06.07 EUR 290 i 5000 din.
Ali trajekt je ako se ide kolima oko 85 EUR (2 osobe i auto) u jednom pravcu. Malo je mnogo!
 
Samo da napomenem za Skiatos:trajekt je za auto i dve osobe od 65 do 100 evra, zavisi od velicine auta i vrste trajekta(brzi ili ne) a ocekuje se i poskupljenje 2-3%.Medjutim ima nesto drugo za one koji dolaze prvi put,na vama je da odlucite:u marketingu kazu da skiatos ima 40 plaza,medjutim budimo realni-bio sam na 15-16 plaza koje su zaista predivne i organizovane i svaku bih preporucio zbog neceg posebnog.E sad se postavlja pitanje kako doci do njih koje su po par km udaljene.Rent-a-car je na pocetku sezone od 30-tak evro zavisi od auta, sto znaci 3-4 dana koliko kosta i trajekt.Taxisti voze otprilike 2-3km-4-5evra,dok postoji i aut.linija skiatos-kukunaries -17km i pokriva usput 6-7 plaza a cena karte je2.5 evra izmedju plaza pa nadalje.Zadnji put mi se desilo 1997 god posto sam odvezao musteriji auto u hotel da se vratim busom,sat i po za 17 km,doduse bio je i avgust.Ako nekome zvuci prihvatljivo mozete ostaviti auto u Volosu,gde je parking siguran i ima cuvara u luci a ovde iznajmiti scooter,vrlo je zahvalan a i ekonomican.Nadam se da sam nekome pomogao ovim informacijama.I ako vas nesto interesuje vezano za skiatos-skopelos-alonisos slobodno pitajte.
 
Sajt se zavrsava uskoro ali imamo problema sa prostorom,tako da cu koristiti forum nadajuci se da nekome nisam dosadan,zeleci da "priblizim" Skiatos onima koji to zele.Par informacija o nekim plazama:Koukounaries,druga plaz u svetu 2000 godine,sa peskom kao brasno,najveca oko 800 m,sa svim sportovima na vodi,sa jezerom poluslane vode i retkim pticama,inace zasticeno od eu.I nesto najlepse,reci jedne profesorke iz beograda:"sine, kada zatvorim oci na koukounariesu ja mislim da sam na zlatiboru" sto znaci da je plaza opasana borovima.Lalaria,na koju se moze doci samo brodicem,gde nema struje,pijace vode i nista od civilizacije-nevina priroda,ni jedne kuce na vidiku.Ali ima morsku struje u tom delu tako da na obali imate kamenje velicine jajeta do pesnice koje je IDEALNO OKRUGLO,nesto neverovatno a onima koji dodju preporucujem da ponesu za uspomenu jer ce se zabraniti-englezi odnose dzakove.Banana,za mlade,gde je prilaz moguc samo skuterima ili peske oko 500m,inace pored nje je mala banana za nudiste.Vromolimnos samo za mlade i one koji nemaju propblema sa decibelima,vrlo popularna po tekila-party i sl zabavama,inace ima i dzamping.Tsougria,plaza-ostrvo gde tisina uspavljuje,inace je na pravcu za ostrvo alonisos gde postoji morski park na otvorenom moru sa delfinima i fokama,tako da se vmoze iskoristiti izl;et sa stajanjem dva sata na plazi za kupanje,da bi se izbegle dve karte.Inace tsougria(ostrvce) je na meti Jevreja da otvore de lux hotele sa kockarnicama i budalastinama.Nadamo se da do toga nece doci,jer skiatos je izbio na vrh popularnosti bas zbog nevine prirode koja ga okruzuje.Tu su jos troulos,ahladies,ag.paraskevi,vasilias,m.amos,aselinos,maratha,xanemos....ne zna se koja je lepsa.Drugi put nesto vise o tavernama,kafeterijama,radnjama ili ako nekoga nesto interesuje posebno,tu sam pitajte.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top