Dodik postao glasnogovornik Hrvata

filatelista:
Dodik je premudar političar, priča o hrvatskom entitetu, jer to ide na mlin Srpskoj. Ovi što ga pljuju i podmeću mu noge, bolje da se ugledaju kako se može mudro na mala vrata raditi za svoj interes, a ne lupanjem od sto i ******* majke ustaške.
E da su ustase bile pametnije nebi bilo bosne, ovako desice se da im Srbi daju teritoriju, istorija se ponavlja.......
 
Diplodox:
dodik je smradina. lizao se sa dinkićem, pa malo sa tadićem, pa malo će i sa koštunicom, pa malo s muslimanima... nesrbi vladaju srbijom i republikom srpskom. sami smo krivi. ko nas *ebe kad smo maloumni.

Nesrbi su u stvari radikali tvoje sorte koji svakim svojim gestom rade u korist srpskih neprijatelja a da toga nisu ni svesni...
 
filatelista:
Dodik je premudar političar, priča o hrvatskom entitetu, jer to ide na mlin Srpskoj. Ovi što ga pljuju i podmeću mu noge, bolje da se ugledaju kako se može mudro na mala vrata raditi za svoj interes, a ne lupanjem od sto i ******* majke ustaške.

Upravo tako filatelisto Dodik ovo prica zato sto ovo ide na ruku nasim Srbima u Republici Srpskoj. Dodik ispravno radi.
 
Jerry Ropero:
Pa ja kad neko ispravno radi ga podrzavam sve jedno bio demokrata, radikal, socijalista....

Jednostavno nisam ostrascen kao neki ovde na forumu pa da slusam sta ce mi iz centrale javiti da kazem. Razmisljam svojom glavom....
Поздрављам! Ех, кад би такви били сви...

(Иначе, често су поједини симпатизери неких странака и опција много острашћенији од самих тих политичара, и напросто, компромитују и срамоте својим понашањем читаве странке).

Иначе, и ја мислим да је Додик добар политичар.
 
Hmmm...Sto dusu golica! :lol: Moram Dodika pohvaliti. Nakon 10 godina politicke korektnosti i demagogije konacno da srpski politicar na vlasti onim lesinarima u Sarajevu odgovori istom mjerom. Stvarno osvjezuje! Samo mi smeta sto se okruzio debilima. Radmanovic je izgubljen lik koji Silajdzicu nikako nece moci parirati. Trebao je sebi dovesti Ognjena Tadica pa da se tim kompletira. Dobro je sto Spirica gura u zajednicke institucije. Iako je Spiric jedan od najneiskrenijih politicara koje sam u zivotu vidjeo ipak je mudar i obrazovan. Ako mu gazda (Dodik) kaze da srbuje ovaj ce srbovati bolje i rjecitije od vecine drugih. Ne znam za vas, al' meni se cini da ce, ako ovako nastave, Dodik i Silajdzic prije ili poslje sukobiti, kao i Raso i Izmetbegovic 1992.
 
Yan:
Nesrbi su u stvari radikali tvoje sorte koji svakim svojim gestom rade u korist srpskih neprijatelja a da toga nisu ni svesni...

a kakvi su to "radikali moje sorte"? jel treba možda da se ponašam kao dragi nam predsednik i da okrećem bulju celom svetu i vičem, priheftajte nas, krivi smo za sva svetska zla? hoće li to doprineti našoj "svetloj budućnosti"?
 
Pa Hrvati i Srbi imaju zajednicku interes u BiH jer oni teze pripajanju maticnim drzavama dok se muslimani zalazu za unitarnu i celovitu BiH u kojoj bi oni tokom vremene postali apsolutna vecina a i Hrvatski entitet se ne bi pravio od delova RS vec od delova Federacije sa Hrvatskom vecinom pre svega zapadnom Hercegovinom .
 
filatelista:
Dodik je premudar političar, priča o hrvatskom entitetu, jer to ide na mlin Srpskoj. Ovi što ga pljuju i podmeću mu noge, bolje da se ugledaju kako se može mudro na mala vrata raditi za svoj interes, a ne lupanjem od sto i ******* majke ustaške.

Dodik želi pridobiti Hrvatski entitet na svoju stranu da se lakše RS odcjepi od Federacije
i tako da se rasplisne BiH na tri djela
šta reć nego mudar čovjek
 

Back
Top