Најсмешнија ствар којој сте присуствовали

meni je najsmesnije bilo kada mi je jedna drugarica pala u nesvest okom priredbe u prvom srednje... pevala je u horu i naslonila se na neku devojku koja je pocela da je trese, kad odjednom uskace treca i vice"prekinite da se bijete, istucije posle priredbe" lol i svi i dalje pevaju ... naravno u tom momentu nije bilo smesno, ali smo se posle dan dva svi kidala lol
 
Skoro sam se nasmejala nashem mentalitetu...
Poshto sam dobila upalu sinusa,lekar mi je prepisao jedno 10 razlichitih sirupa,tableta...
Kada sam uzimala punu kesu lekova iz apoteke,jedan se chovek zaprepastio i upitao me kao;"Juu,dete shta ti je?'
Ja mu kazem da imam upalu sinusa i da moram da se kljukam raznim lekovima...
On me je mnogo zabrinuto pogledao i rekao:"Bolje ti to sine operishi!"
 
nasa nastavnica nam imitira carlija caplina i kao ono glumi ludilo mase kisobranom i opali samu sebe po glavi...
drugi put otisle nase 2 drugarice u wc i nema ih 20min....kad su dosle nastavnice pita gde su?one : pa u wc-u!nastavniva poce da im preti i smara :gde ste bile sta ste radile?!onda jedna devojka onako sa shjebanom facom kaze: pa kakile smo...

mi perveznjaci umrli...
 
хахаха идем ја пре неки дан у школу и видим неки цига копа по контејнеру. само одједном се он окрене и викне ОСТАВИ ТО!!! погледам ја кад оно неки циган гледа неки као бајс распали на коме је корпа у којој је неко ђубре. овај опет ОСТАВИ ТО ЧУЈЕШ ШТА ТИ КАЖЕМ! и одједном овај цига седе на тај ''бајс'' и почне да бежи, а овај цига крене да га јури... хахаха какав урнебес умро сам... у каквом граду ми живимо... а то било у улици Браће Јерковић... срамота...
 
kad sam se ja vracala iz skoli , ne izlazu iz dvorisza vidim neku pijanduru kako u ruci drzi kutiju od cigareta i prosii naravno prosi para. sakrijem se ja iza nekog obliznjeg zbuna i kadf ono ugledam da on moju simpatiju piti da mu da najmanje sto din. a ovaj moj- sipatija- uzeo i sutnuo ga u dupe, pa u onu stvar . a ovaj jadnicak-pijandura- uzeo i poceo da bezi, a kako je brzo bezao stalno se saplicao i padao, a kad bi pao ovaj moj- simpatija- bi ga roknuo u bulju.
inace moja simparija ide 5 razred osnovene,
a ja 4 razred osnoven!!! ako sam bila srecna sto je on- simpatija- naucuio pameti onog glupog zatucanog coveka.
 

Back
Top