Kafic za Srpsku Novu godinu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala svima (osim onom Glupidonu)sto ste učestvovali u mojoj temi.Svima Vam želim lep provod noćas i sve naj,naj u Novoj Srpskoj godini!
p.s.Glupidone,imaš sreće što nisi postavio svoju fotku u javnom profilu jer bi ti negde u gradu pala berba ušiju!Ajde sad GUBI SE svinjo masna!!!
 
slavishans:
Hvala svima (osim onom Glupidonu)sto ste učestvovali u mojoj temi.Svima Vam želim lep provod noćas i sve naj,naj u Novoj Srpskoj godini!
p.s.Glupidone,imaš sreće što nisi postavio svoju fotku u javnom profilu jer bi ti negde u gradu pala berba ušiju!Ajde sad GUBI SE svinjo masna!!!

Jesam li ja mrsav, ruzan i rosav ili sam masna svinja? I opet imamo nezrelu pretnju nasiljem.
Jesi cuo nekad onu - ko se maca laca od maca ce i postradati? Postoji jako pun onepristojnih ljudi tako da ako krenes da ljude da vuces za usi mozda ti neko propisno i vrati?
Mislim, cela ta situacija je kao ideja ruzna, al i ti si ruzan i glup pa mzoda naletis na tako neku budalu, a ti jadan i ovako ne umes da se bijes pa losije prodjes?
 
slavishans:
Procitaj prvo sta i gde sam pisao pa onda sudi o tome!Kako kaže Čarls Barkli:Sta se kur#iš kad ne znaš da letiš!?

Ma procitah, al jasno je kao dan sta je tvoj problem. Kad je neko uspesan onda ne pita kuda veceras. Bar ne na netu. O tome se dogovara sa tzi, dogovara se sa ekipom sa kojom je ko krvno vezan i sa kojom uvek ima dobar provod i gde da slavi. Deficit pomenutog vodi do frustracije. Frustracija vodi do asocijalnog ponasanja. Ono vodi do toga napravi neko s****e i zato da od nekoga dobije po p***i, a to opet vodi do dalje frustracije. I svet je onda u zacaranom krugu sveopstog nezadovoljstva. Bas zajebano!?!
 
Pogledaj vreme pisanja mog posta u izlasci kao odgovor na pitanje Storm Cold i tvog u ovoj temi i bice ti jasno zasto sam pitao za predloge.Ako ti nesto nije jasno obrati se doktoru ili dođi da ti ja izbijem te gluposti iz glave!Jesam li bio jasan pi#ko jedna???
 
slavishans:
Pogledaj vreme pisanja mog posta u izlasci kao odgovor na pitanje Storm Cold i tvog u ovoj temi i bice ti jasno zasto sam pitao za predloge.Ako ti nesto nije jasno obrati se doktoru ili dođi da ti ja izbijem te gluposti iz glave!Jesam li bio jasan pi#ko jedna???

Ma sve je meni jasno, datumi i da zapravo nemas s kim da se konsultujes van foruma da li da odes u taj Amaretto u neki Sky bar ili u Sport, samo mi nije jasno sto si toliko nesiguran?
Toliko o tome ko je u stvari "pi#ka" :lol:
 
Gwydion:
Nigde, a u utorak se vidim ona mitingu u centru da slusamo Cedu i Canu. Samo istusiraj se i promeni gace i carape, red bi bio. I ovako preko neta se oseca :)

Ti budi u centru.
To što će oni biti u SPC VOJVODINA , to nema veze...
Ti budi u centru. :lol:
Molim te sada izvuci kakve bibliografske i crkveno istorijske činjenice koje će pokazati da je miting u centru a ne u hali ... :lol: i pozravi NOSatog i ĆOPAVOG :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top