Pokloni...

Copy_Cat

Aktivan član
Poruka
1.639
nesto me je inspirisala ova novogodisnja euforija, pa sam zelela da vas pitam
da li volite da poklanjate? (verovatno ce svi odgovoriti sa da)
da li umete da primite poklon? ili vam je neprijatno?
a sta ako vam se poklon ne dopadne?
sta zelite da postignete poklonom?
sta volite da dobijete?
sta ne volite da dobijete?
i na kraju, da li ste nesto lepo dobili za novu godinu? :-D
 
volim da poklanjam;umem da primim poklon i nije mi neprijatno;ako mi se ne dopadne precutacu i/ili proslediti nekome;stada postignem,poklon je stvar paznje, volim da dobijem nesto korisno;za novu godinu nisam dobio nista lepo zapravo cestitalo mi je troje ljudi od kojih je jedan proveo samnom
 
Volim da poklanjam,ponekad drugarici ili decku kupim nesto i bez nekog bitnog povoda.Poklone takodje jednako volim da primam,i nikad me nije sramota da primim poklom(a i zasto bi bilo?)
Ako mise poklon en dopadne to precutim......mislim trulo bi bilo da sad nesto negodujem,neko se potrudio oko toga,nije pogodio moj ukus,sta sad.
Poklonom uglavom ne postizem nista..eventualno nekom pokazem neku paznju.
Volim da dobijam parfeme,garderobu,knjige...........zanimljive stvarcice,ma sitnice.......
Ne znam sta ne volim da dobijem,........jos nisam dobila nesto sto mi se bas,bas nije svidelo.
 
Primetila sam da kad poklonim nekome nesto osecam se mnogo srecnije nego kad sama dobijem poklon. Od poklona koje sam dobijala najdrazi su mi oni mali pokloni koji imaju dusu...Znaci moze to da bude cvet...papir na kome je neko napisao svoje emocije...Neka simbolicna stvar...
Sa druge strane moze da bude nesto skupo za sta se neko zaista cimao...da bi ti priustio....i taj poklon stvarno predstavlja vrednost.
Imam princip da ne dozovljavam sebi da primam bilo kakve poklone od ljudi koji mi nisu bliski, jer osecam duznost da uzvaratim necim (zavisno od situcije)...
 
Da.
Da.Nije se desilo da od slabo poznatog mi dobijem skup poklon pa da mi bude neprijatno.
Zavisi ko daje.Ako je bliska mi osoba,kazem:"A koji ce mi ***** ovo!",ako je neko levi zahvalim se uz lazni smeshak.
Zavisi kome dajem.Ako je neko blizak trudim se da poklonom pogodim interesovanja onog kome dajem,ako je neki levi"prijatelj"zabole ne shta je samo da je shto jevtinije al ne bash tolko da ispadnem sisia a dal mu treba ili ne-njegov problem.
Volim da dobijam pare i pare.
Ne volim da dobijam cestitke,cvetje,sve vrste obuce i odece,parfeme,mushku kozmetiku,razne sitne beskorisne gluposti-sholjice,podmetache,ramove..itd.,chasopise(osim ako nisu iz oblasti koja me bash,bash interesuje)
Nisam.
 
Naravno da volim da poklanjam.
Malo mi je neprijatno ali to nije merilo "umeća primanja poklona", valjda je svima pomalo neprijatno.
Ako mi se poklon ne dopadne nasmejem se i zahvalim kao da mi se dopao i zaboravim na njega.
Želim da nekoga obradujem, iznenadim, da budem najoriginalnija :mrgreen: da mu/joj bez reči pokažem koliko mi, eventualno, znači...
Hm, volim da dobijam ručne radove ma koje vrste, to me stvarno oduševi. Odeću, kozmetiku, tehniku, šolje (ne znam zašto, baš volim šarene šolje), olovke...
Ne volim vaze, slike (mislim, ove 10 godina aktuelne mace i qce), zeke, mede (plišane igračke), osobito one što govore, naročito ne volim da mi neko uvali pare na poklon (to je jedino što me baš razočara), ne volim da vidim da je poklon prosleđen.....
Nisam dobila ništa, niti sam ikada dobijala... :|
 
imam neki glupi osecaj, kada nesto poklonim decku, pa bila to i neka sitnica, da mu je neprijatno, pa sam mislila da je vecina muskaraca u tom fazonu......ali ocigledno da nije. pokvari mi svaku radost poklanjanja. :-?
 
Copy_Cat:
imam neki glupi osecaj, kada nesto poklonim decku, pa bila to i neka sitnica, da mu je neprijatno, pa sam mislila da je vecina muskaraca u tom fazonu......ali ocigledno da nije. pokvari mi svaku radost poklanjanja. :-?


Drugi put daj meni :lol: Ja se uvek oibradujem! :D
 
Copy_Cat:
nesto me je inspirisala ova novogodisnja euforija, pa sam zelela da vas pitam
da li volite da poklanjate? (verovatno ce svi odgovoriti sa da)
da li umete da primite poklon? ili vam je neprijatno?
a sta ako vam se poklon ne dopadne?
sta zelite da postignete poklonom?
sta volite da dobijete?
sta ne volite da dobijete?
i na kraju, da li ste nesto lepo dobili za novu godinu? :-D
Dobio sam .... ali opomenu od banke za dozvoljeni minus :?
 

Back
Top