avalS

sta


  • Ukupno glasova
    15
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

banegad

Domaćin
Poruka
4.564
sta mislite odete na neku slavu i domacin prvo iznese kolace pa onda meso pa sarmu pa supu pa predjelo pa vas pita sta cete da popijete
kako biste odreagovali
 
banegad:
sta mislite odete na neku slavu i domacin prvo iznese kolace pa onda meso pa sarmu pa supu pa predjelo pa vas pita sta cete da popijete
kako biste odreagovali
Pa isto kao na sve tvoje ankete - prekrstio bih se i levom i desnom.
Ti po ceo dan smisljas "duhovite" ankete da bi mogao novu da tresnes na forum?
Ti i onaj drugi, ne mogu da mu se setim nicka, se utrkujete ko ce "zanimljivije" ankete da smisli?
Ovo jeste svastara ali ipak svasta od vas dvojice...
Vidim i ovu si godinu poceo u istom stilu, ne postajes pametniji uopste? Sviraj, sviraj, pa za pojas zadeni brate vise sa tim pametnim anketama.
Ne znam koliko imas godina, ali izgleda da mislis da si zalutao u obdaniste.
 
Nijesu jedini koji glupaju luposti, mada je batka_mija snošljiviji. Ne vjerujem da im ikakva dobronamjerna opomena može izazvati išta sem ironičan osmejak na licu. Stavi se samo u kožu onoga ko po n-ti put smišlja neku stupidariju. Mora da mu je jako zanimljiv život :D
 
codemaker:
Pa isto kao na sve tvoje ankete - prekrstio bih se i levom i desnom.
Ti po ceo dan smisljas "duhovite" ankete da bi mogao novu da tresnes na forum?
Ti i onaj drugi, ne mogu da mu se setim nicka, se utrkujete ko ce "zanimljivije" ankete da smisli?
Ovo jeste svastara ali ipak svasta od vas dvojice...
Vidim i ovu si godinu poceo u istom stilu, ne postajes pametniji uopste? Sviraj, sviraj, pa za pojas zadeni brate vise sa tim pametnim anketama.
Ne znam koliko imas godina, ali izgleda da mislis da si zalutao u obdaniste.
mh da
i to mi sve kaze covek koji je otvorio temu sajber zurka
u tvom zivotu je izgleda sve sajber
ti mu dodjes neki sajber kurajber
neko mi je poslao ne mogu da se setim ko pp da odem i procitam sta si pisao na nekom podforumu u vezi kompjutera
bas si me nasmejao
nema sta
uzasno si negativan
al ****** sta cu ti ja
ako ti smetam stavi me na ignore a moze da se desi da ja tebe stavim ako ovako nastavis
zato ako ne zelis da te stavim na ignore bolje bi ti bilo da promenis ponasanje

®:
Nijesu jedini koji glupaju luposti, mada je batka_mija snošljiviji. Ne vjerujem da im ikakva dobronamjerna opomena može izazvati išta sem ironičan osmejak na licu. Stavi se samo u kožu onoga ko po n-ti put smišlja neku stupidariju. Mora da mu je jako zanimljiv život :D

batka mija i ja niJEsmo od onih koji lupaju gluposti
zato ti je bolje da se izvinis da te ne bih stavio na ignore
a sad sam video koje si ti teme otvorio
o super su
veoma si mastovit za jednog titovog fundamentalistu
u tunelu usred mraka sija zvezda petokraka
 
Vala da ne ispadne da seu lizujem banu,al svashtara i jes za take teme a i meni su ankete strashno smeshne i omiljene na 4umu :))))
Brate za filozofiranje imash poseban pod4um
 
banegad:
batka mija i ja niJEsmo od onih koji lupaju gluposti
zato ti je bolje da se izvinis da te ne bih stavio na ignore
a sad sam video koje si ti teme otvorio
o super su
veoma si mastovit za jednog titovog fundamentalistu
u tunelu usred mraka sija zvezda petokraka

Zašto si sujetan i izmotavaš se s ijekavskom varijantom srpskoga jezika? Ne lupaš gluposti, nego glupaš luposti. Zato, nastavi sa svojim izdrkavanjem, ne brini za moje preokupacije. Očigledno je da si pogođen u žicu. Biće mi osobito zadovoljstvo da me jedna takva prikaza stavi na ignor listu.

Ende
 
®:
Zašto si sujetan i izmotavaš se s ijekavskom varijantom srpskoga jezika? Ne lupaš gluposti, nego glupaš luposti. Zato, nastavi sa svojim izdrkavanjem, ne brini za moje preokupacije. Očigledno je da si pogođen u žicu. Biće mi osobito zadovoljstvo da me jedna takva prikaza stavi na ignor listu.
a reci mi jednu osobu koja nije sujetna
pogotovo na forumu
ne
takvi ljudi ne postoje
i zasto mi kazes da nastavim sa svojim izdrkavanjem i da ne brinem za tvoje preokupacije a u prethodnom postu si napisao da sigurno vodim zanimljiv zivot
i sad da te ostavim na miru
****** bato ne moze to tako
meni nije jasno da neko ko ima 40 godina moze da napise preko 14000 poruka
mislim jel imas ti neki zivot
ej bato 14 hiljada
malo li je
a 40 godina
i jos onanies na tita
 
laki je malo nervozan... :)
sta ti je danas? ti obicno ne reagujes na komentare forumasha...
e da... ja bih im rekla dajte mi prvo kafu pa da idem...;)
 
banegad:
mh da
i to mi sve kaze covek koji je otvorio temu sajber zurka
u tvom zivotu je izgleda sve sajber
ti mu dodjes neki sajber kurajber
neko mi je poslao ne mogu da se setim ko pp da odem i procitam sta si pisao na nekom podforumu u vezi kompjutera
bas si me nasmejao
nema sta
uzasno si negativan
al ****** sta cu ti ja
ako ti smetam stavi me na ignore a moze da se desi da ja tebe stavim ako ovako nastavis
zato ako ne zelis da te stavim na ignore bolje bi ti bilo da promenis ponasanje



batka mija i ja niJEsmo od onih koji lupaju gluposti
zato ti je bolje da se izvinis da te ne bih stavio na ignore
a sad sam video koje si ti teme otvorio
o super su
veoma si mastovit za jednog titovog fundamentalistu
u tunelu usred mraka sija zvezda petokraka

Bane lepi moj, ne tupi.
razumem ja da je sujeta nezgodna osobina, ali eto i ona ponekad bude povredjena, sta ces, ipak je to zivot, mada na cyber prostorima...
Uplasio si me vec dovoljno da ces me staviti na ignore, ne treba me jos dotuci lupetanjem.
Citiraj ovde sta sam to napisao na "kompjuterima" pa se ti strucnjak, veselo nasmejao. Da se i drugi forumasi uveseljavaju kad se vec ti na brasno smejes. Bas bih voleo da vidim na "koji se ti tip brasna smejes"...

Moracu da promenim ponasanje kad me ti zastrasujes. Stvarno...
Sto se tice cyber sveta. Da u mom zivotu je veliki deo cyber, od toga zivim i ne zalim se te nemam vremena za smisljanje stupidarija. Ti i u cyber svetu imas problema da ostavis utisak, otuda teme i ankete koje prouzrokuju krstenje levom pa desnom rukom.

Ljudima poput tebe se ne izvinjavam, mogu izraziti zaljenje zbog njihovog dusevno stanja eventualno, ali to nije moj vec tvoj problem i bas me briga.
Za titovog fundamentalistu si se debelo prebacio, ali ne vredi to tebi bas objasnjavati.

Uostalom, ne zanimas me , niko me ne obavestava sta ti gde pises, tako da i nemam nesto nameru da se sa tobom dopisujem. Stavi me slobodno na ignore, samo ako ne boli mnogo. Samo si ovoga toliku glupost smislio kao anketu da nisam odoleo da ti to i ne kazem a nisam kao taj tvoj drugar slao nikome na pp da kazem sta onaj bane pise po forumu. U principu takve gluposti zaobilazim na forumima, ali si postigao high-score ovom poslednjom, pa sam moaro.
Ne stidim se niceg sto sam napisao, za razliku od tebe koji bi stvarno trebao da se zamislis o svojim lupetanjima. Ali, kao sto rekoh, tvoj izbor, imam pravo da kazem svoje misljenje. Ili ces mi zabraniti?
Podsmesljivo pominjanje teme koju sam zadnjih sati prosle godine otvorio, lici mi na ono decje svadjanje, kad vise namaju sta da kazu jedan drugom onda predju na klasicno ".. vidi sto su ti klempave usi..." temu sam otvorio da se druzimo oni koji moraju da rade i za vreme doceka, dok si ti negde se veselio, neki su vidis, radili. Pa barem da se dopisuju dok traje docek a ne mozemo i mi u provod. Ima li tu neceg loseg, glupog? Mozda za tebe, i ne cudim se... Uostalom, retko otvaram teme, za razliku od tebe razmislim pa otvaram ako vec moram i zelim.

Tek da ti bude jasno da ima jos poneko ko tvoje pokusaje da budes zanimljiv ne smatra takvima. Kad ti to neko kaze, ti se debelo vredjas i pocinjes da pretis ignore i trazis da se izvinjavam. Kad ti neko kaze misljenje o tvojim umotvorinama, to odmah proglasavas negativnoscu licnosti. Nema ko tebe cile-mile, ko te ne voli taj je negativac, kurajber (mozda bi trebalo i da zahvalim na ovome), titov miljenik i sta si vec stigao da smislis...
Nece moci moj bane.
Mozda je najbolje da se medjusobno stavimo na ignore. Ja tebe radi ocuvanja vlastitog mentalnog zdravlja, ti mene da se ne potresas kad ti neko kaze da pises gluposti.

Nemam ja nista protiv tebe, samo mi ponekad zasmeta kad procitam ankete poput tvoje, besmislene i glupe, ma od koga potekle.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top