bol ispod desnog rebarnog luka

majcekzmajcek

Početnik
Poruka
12
vec duze vreme boli me ispod desnog rebra.predpostavljam da je jetra u pitanju. vadla sam krv i bilirubin mi je neznatno povisen.nekoliko dana unazad imam blago povisenu temperaturu, bolove u misicima i zglobovima.Zanima me o cemu se radi? Da li je u pitanju hepatitis ili moze biti i neka druga bolest. Inace otici cu kod lekara,ovo pisem jer sam vrlo uplasena, pa bar da mi neko nesto kaze dok ne odem sutra kod doktora.
 
Majcekzmajcek, stvarno razumem tvoju zabrinutost ali moram hiljaditi put da se ponovim, nismo vidoviti i forum ne moze zameniti razgovor sa pacijentom i pregled u ordinaciji.
Moze biti bar 5 razlicitih stvari koji dovode do bola ispod desnog rebarnog luka, na osnovu tako malo podataka koje si dala stvarno je suludo spekulisati time sta moze biti uzrok tvog stanja.
Sutra ujutro se javi svom lekaru.
 
Jetra ne boli, kao sto ti je dr rekla - vise stanja daju bol ispod desnog rebarnog luka, apsolutno je neozbiljno nagadjati; no osim toga bol u misicima i temperatura, te bolovi u zglobovima nemaju po svoj prilici nikakve veze sa bolom ispod desnog rebarnog luka - verovatno se radi o gripu \ili drugom virusnom oboljenju. U svakom slucaju nemas razloga za toliku paniku. Javi sta ti je lekar rekao.
 

Back
Top