Shta ste dobile za n.g. ?

Pacemaster%20Gold%20Elite.jpg
12%20Red%20Roses%20USA53.jpg
pp1700.jpg
02634319_T1.jpg

to mi je za celu godinu :cry: :lol:
 
je l' moze sta smo sebi kupile (od dobjenih para?)
ne mogu da se hvalim poklonima, dobila sam nespreso makinu, jednu za raclette (to mu dodje kao elektricna veeelika ploca na kojoj su male tacne na koje se stavlja smrdljivi french sir, koji treba da se istopi pa se istopljen pljusne preko barenih krompira i raznih prepecenica, sunkica i tako toga), knjigu politkovskaje (douloureuse russie) i 700 evra, da kupim sebi poklon :-D
samo, pocele su rasprodaje, pa kad kupim to ce biti vise za temu "sta ste sve kupile na snizenjima".
 
pa za ovu si zakasnila ali sva sreca pa mi srbi imamo jos jednu novu koja dolazi kao popravni ukoliko nismo znali sta da pozelimo.e sad,ako nisi srpkinja mozda mozes to za uskrs ...onako,das mu jaje i kazes :duso,ovo ti je nedostajalo za sve vreme braka.... :)
 
....књигу'' Мушкарац на длану''-Астрологија завођења. 8-)
Чим је прошла поноћ, прочитала сам пар пасуса, и почела са завођењем...кажу да ми је прилично ишло од руке! :roll:
Прво ми је мачор Мика јео из руке, а он то не практикује! :-D
После је на ред дошао кум, па мој побратим Данило-као заморче.Рекао ми је да сам била ненадмашна, и то све без иједне чаше пића! :wink:
А, тек кад сам попила две чаше вина....е, тад је било лудо и ...незаборавно! :lol:
Драге моје, од срца вам препоручујем ову књигу! 8-)

Када ме је пријатељица упитала:'' Шта да урадим да би ми пришао?'',схватила сам да жена побеђује тек када је освојена... :idea: :-D :arrow:
 

Back
Top