А ШТА ЋЕМО САД, ГОСПОДО ???

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180

General Armije BiH osumnjičen za ratni zločin

Petak, 29. decembar 2006. 22:07

Policija Istočnog Sarajeva podnela je Okružnom tužilaštvu izveštaj o počinjenom krivičnom delu ratnog zločina protiv brigadnog generala Armije BiH Vahida Karavelića, prenela je u petak uveče televizija Federacije BiH.

Kako nezvanično saznaje ta televizija, Karavelić je osumnjičen da je od 1993. do 1995. godine, s područja grada Sarajeva i okoline, odobrio "sprovodjenje vojne strategije neselektivnog granatiranja i ciljanog snajperskog delovanja po sarajevskim naseljima Grbavica, Vogošća, Hadžići, Ilidža, Rajlovac i Lukavica".

U izveštaju se navodi da je tada ubijen i ranjen veliki broj civila, svih starosnih dobi i da su uništene ili teško oštećene kuće i stambene zgrade.

(Beta)
 
Виц: У Босни штроје медведе. зец бежи преко Дрине у Србију. Питају га зашто он бежи када није медвед? "Док ја докажем да нисам медвед одоше јајца!" Исто је и са жртвама Србима у Босни. Док осуде све Србе у Хагу, жртве балија ће се заборавити, као и починиоци.
 
paola:
Виц: У Босни штроје медведе. зец бежи преко Дрине у Србију. Питају га зашто он бежи када није медвед? "Док ја докажем да нисам медвед одоше јајца!" Исто је и са жртвама Србима у Босни. Док осуде све Србе у Хагу, жртве балија ће се заборавити, као и починиоци.

napravio si analogiju mislim ono... da si se malo vise potrudio mozda i bi i imalo smisla :)
 
Iron Lord:
Mandat Haškom tribunalu je - istekao.
Na koga su do sada digli - digli, a svi ostali do sledećeg suda...
Toliko o pravdi?

Nema suda za zločine počinjene protiv Srba to je pokazano na primeru Tudjmana i Alije sačekali prvo da poumiru pa kao onda bili su pod istragom sve da im poverujemo. Ovaj će proći kao i Merčep tri dana nije jeo pa više nije sposoban da prati proces nema pravde za Srbe zvuči kao teorija zavere al meni to tako deluje
 
Формално гледано, тај "суд" је доиста завршио. Неће више подизати нове оптужнице.
Само, још захтевају хапшење Младића и Караџића.

Узгред, стално дрве како они знају да се њих двојица крију тамо и тамо, и бла, бла...

Ако знају, да им ****м, што их онда сами не ухвате?

Дакле, још један доказ да нас у ствари само дебело з.......у, и да им је то само изговор за даље уцене.
 
Norma Kampl:
Формално гледано, тај "суд" је доиста завршио. Неће више подизати нове оптужнице.
Само, још захтевају хапшење Младића и Караџића.

Узгред, стално дрве како они знају да се њих двојица крију тамо и тамо, и бла, бла...

Ако знају, да им ****м, што их онда сами не ухвате?

Дакле, још један доказ да нас у ствари само дебело з.......у, и да им је то само изговор за даље уцене.
После уцене за Младића најавили су нове уцене за Караџића и тако до у бескрај.... уствари док не отму Космет! А све то мора да ураде сорошови стипендисти! Иначе, НЕМА ЕУ, а кад мало промислим за коли нам красни и треба та Еу, када Русија и Кона већ диктирају токове светске економије и енергије, као покретача целокупне светске индустрије. ЕУ само диктира услове новим чланицама и прилагођава производњу и промет својим економијама и користима.
 

Back
Top