Čedomir Jovanović milioner?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
ceda.thumbnail.jpg


B
EOGRAD (SINA/Kurir) – Najskuplju kampanju ne samo predstojećih izbora, već u istoriji srpskog višestranačja vodi Čedomir Jovanović i njegova koalicija na čelu sa Liberalno demokratskom partijom! Prema saznanjima Kurira, Jovanović je od američke administracije preko posrednika za finansiranje svoje kampanje dobio fantastičnih 18 miliona dolara, a Amerikanci zauzvrat traže da Čedina četvorna koalicija od prvog dana novog parlamentarnog saziva sa skupštinske govornice poručuje da je Kosovo već nezavisno.

Interesantno je da je Jovanović već potrošio tri miliona dolara, iako većina stranaka još nije ni krenula u svoje kampanje.
Amerikanci, ali i Čedin štab očekuju da osvoje najmanje sedam - osam odsto glasova na izborima i najmanje dvadeset poslaničkih mesta. Naravno, njima neće biti problem da u jeku rešavanja statusa Kosova pričaju ono što i sada bez blama potenciraju - da je južna pokrajina već nezavisna - navodi izvor Kurira upoznat sa dešavanjima u LDP.
Osim što finansijski pomažu koaliciju - Liberalno demokratska partija - Građanski savez Srbije - Liga socijaldemokrata Vojvodine - Socijaldemokratska unija, albanski lobisti u SAD su pravili i političke kombinacije kako bi ojačali ovaj savez. Tako je malo falilo, da i Savez vojvođanskih Mađara, za koji glasa između 50 i 70 hiljada pripadnika mađarske nacionalne manjine, bude u koalicija sa četiri partije.
- Tako je sve do pre mesec dana ultramilioner Đerđ Soroš preko funkcionera SVM Tamaša Korheca, koji je doktorirao na njegovom fakultetu u Budimpešti, pokušavao da tu partiju približi Čedi, ali je sve u poslednjem trenutku osujećeno. U igru se uključila Demokratska stranka Srbije koja je bila upoznata sa celom pričom i lideru SVM Jožefu Kasi zapretila zatvorom, ukoliko se približi LDP - dodaje naš sagovornik, navodeći da je subotički okružni sud pun krivičnih prijava protiv Kase, koje datiraju još iz devedesetih godina i biće zataškavane sve dok je lider SVM ”na liniji” sa vlašću.

(R. K.)
SINA/KURIR

KRENULO S MIKIJEM

Da Čeda Jovanović ima basnoslovan predizborni budžet bilo je jasno još u oktobru mesecu, kada je za učešće na izbornoj listi LDP nudio čak 300.000 evra zvezdi “Velikog brata” Miroslavu - Mikiju Đuričiću. Podsetimo, Čeda se sa njim sastao u jednom beogradskom kafiću i dao ponudu snova, a Miki je, iako ideološki blizak (glasač LSV Nenada Čanka), tu ponudu odbio.

http://www.novinar.de/2006/12/03/cedomir-jovanovic-milioner/
 
au jbt 3 miliona dolara....
jos jedan dokaz da kurir veze sa zivotom nema....
a ni cedini marketinski strucnjaci.....
ko je gledao tv i video cedu u onom polozaju sa polu rasirenim rukama zna o cemu pricam :):):)
jbt izgleda ko neki ljakse za kasete ili ploce za najboljeg narodnjaka 1987. godine :) mislim da je saban saulic imao bolju reklamu tada od njega sada :):)
 
Ceda je samo majmunce necije, taj moze da sanja da dobije 5%,.
Zasto je bas crvenu farbu izabrao? Crvena banda tako je psovao,
Bebyce aj nam ti to objasni, zasto crvenaboja? Koliko ja znam tvoja omiljena boja je crvena. Stali to treba da nam znaci? Neko vuce konce iz pozadine? :shock:
 
Psihologue:
Ceda je za sobom uvek vukao dobre platise..
I kad je bio u Demokratskoj sve jake finansijere je on doveo..

A sta mislis kako uspeva da ih privuce? Je l' im obecava cokoladice za Novu Godinu? Ako nisu strani finansijeri kao sto pisu u Kuriru bas me zanima koji je interes domacih da ulazu u njega - znaju da nece uci u vladi i kad predje cenzus, koja je vajda...

Ajde Psiho ti ga _na_, otkij nam neku tajnu :)
 
Pa i da je dobio 18 milonoa od USA to nije nikakav problem ne samo ao je Cada dobio nego i bilo ko drugi da dobije to su pare americkih poreskih obveznika i nek rade sa njima sta oce mnogo je gore sto Dinkic i Mitar Miric koalicija vode kampanju od nasih para a za americke mi se hebe nek daju kome oce.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top