Far cry-1.3 patch

FFriend

Početnik
Poruka
26
Jel instalirao ko ovaj patch...je ne mogu ne znam zasto ..kad dodje da trreba da se instalira mogu klikati na next 100 puta nista se nedesava....Naravno izabrao sam folder u kome je instaliran far cry...koji inace nije C:\Program Files......(default).
Da li je to mozda zbog toga ili gusarske verzije (ona na tri diska). Ako neko zna u cemu je problem...neka kaze
 
1. Moras imati sve ranije verzije patcheva (1.1/1.2/1.3) Za 1.31/1.32/1.33/1.4 nisi ni pitao :)
2. Moras da nadjes i skines stvarcicu koja se zove 'FarCryv1.xDVDUpdateEnablerAll' , a koju ces naci na netu.
3. Igra MORA da bude instalirana na ovakvoj putanji "C:\games\FarCry"

Sve ovo kad ispunis moci ces da instaliras patch :)



pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
 
Patch ispravlja bugove u igri. (ako ih uopste ima posto je FC inace po meni sjajno uradjen sa tehnicke strane) Konkretno meni patch valja samo zbog podrske za HDR, jer igra izgleda fantasticno sa njim.
Za putanju sa bas "C:" ne znam, tako bar pise u uputstvu koje sam nasao na netu. Vazno je da radi.
 
monte32:
1. Moras imati sve ranije verzije patcheva (1.1/1.2/1.3) Za 1.31/1.32/1.33/1.4 nisi ni pitao :)
2. Moras da nadjes i skines stvarcicu koja se zove 'FarCryv1.xDVDUpdateEnablerAll' , a koju ces naci na netu.
3. Igra MORA da bude instalirana na ovakvoj putanji "C:\games\FarCry"

Sve ovo kad ispunis moci ces da instaliras patch :)



pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

U jbte.... pa 1.3 mi treba upravo zbog 1.32 i 1.33 cuo sam da oni mogu pomoci posto imam problema sa 6600GT sa osvetljenjem ,senkama, sa vodom(nema efekata samo tekstura) shaderi ne rade dobro izgleda.Promenuo sam sve moguce drajvere ali nije islo
 
FFriend:
U jbte.... pa 1.3 mi treba upravo zbog 1.32 i 1.33 cuo sam da oni mogu pomoci posto imam problema sa 6600GT sa osvetljenjem ,senkama, sa vodom(nema efekata samo tekstura) shaderi ne rade dobro izgleda.Promenuo sam sve moguce drajvere ali nije islo
Meni isto, i ja imam problema sa senkama, osvetljenjem i vodom, pa sve to moram da stavim na min da bih mogao da igram(mogu i onako, ali jako glupo izgleda). Inace, moja konfiguracija je: Intel P4 3GHz, 1GB RAM memorije, nVidia6600 GT...
'ajd, pohvali se ako ti to lepo odraidi
 
polarnimeda:
Znam i ja sta patch radi, ali sta konkretno popravlja ili dopunjuje patch 1.3 za Far Cry?! Nista mi ne pada na pamet jer je sve bilo odlicno kada sam igrao Far Cry, daavno, davno :)
Mj brat je imao nekih problema sa vodom u igri.....izgledala je kao plasticna povrsina, bez refleksija. Patch od 70 MB-a je to ispravio......ionako je ruzna.....
 
denikarabenc:
Meni isto, i ja imam problema sa senkama, osvetljenjem i vodom, pa sve to moram da stavim na min da bih mogao da igram(mogu i onako, ali jako glupo izgleda). Inace, moja konfiguracija je: Intel P4 3GHz, 1GB RAM memorije, nVidia6600 GT...
'ajd, pohvali se ako ti to lepo odraidi

e ovako za sve koji su imali problema sa shaderima i osvetljenjem a imaju 6600 ili 6600GT ili GS instalirajte neoficijalni 1.33 patch koji ne zahteva nista sto je nabrojao monte32
i sve ce lepo da radi ....mozete ga naci ovde
 
polarnimeda:
brate nisi pratio. grafika moze na high ali bude izbrkana na 6600.. pa sam pitao da li je izbrkana i na 7300. ako jeste da ne instaliram igru. mnogo mi je da skidam patch od 40mb.

Pa imas internet cafea koliko ti dusa.....
A to da li je 40mb mnogo ili malo je relativna stvar, bas sam juce bio i za 1 (slovima:jedan) sat sam skinuo 680mb!, tako da tih 40mb skidas za cirke 5min
 
Wild Boy:
Pa imas internet cafea koliko ti dusa.....
A to da li je 40mb mnogo ili malo je relativna stvar, bas sam juce bio i za 1 (slovima:jedan) sat sam skinuo 680mb!, tako da tih 40mb skidas za cirke 5min
jeste relativno ali sam rekao da MI je 40MB mnogo za skidanje.... A da idem u internet cafe i uzimam disk za patch..... Bolje da uzmem neku igru koju jos nisam odigrao ;)
 

Back
Top