Posto je u bg...

wishfish:
Anonymous:
ket kvalitetne vutre?
Znaci ne domacica ili albanka, vec neki pravi skank, ili neka holandija, ako je ima?
8)
Eh, stara, dobra vremena... 8)


Eeee, uđemo ti moj zet i ja u kofi šop i oni nama dobro veče mi njima dobro veče. Kaže moj zet (svetski čovek :D ): "Možete li nam spakovati hašiša za 20 eura za poneti?" Gospodin ugostitelj nam izvadi tri vrste da proberemo (ja se pravim da se razumem a zet se zasigurno razume), izabrasmo, platismo i račun dobismo :!: Na uluci gospodin policajac sa dve veeelike zlatne minđuše duvka sa koleginicom a bicikle naslonili na ogradu od mostića......ma šta da vam pričam kad mi ništa ne verujete :wink:
 
Epa ja moram da se pozlaim na Vutru u Bg-u....ovo je neverovatno .toliko ljudi poznajem dole i niko ne moze da mi zavrsi pristojnu dzidzu..sve neki albatrosi(prosto ti siptar posle dzointa skoci na ledja i lupa te maljem po glavi,totalno si tupav jedno dve cuke a onda napravis osvajanje svog ili tudjeg frizdera kako bi se vratio u normalu-uzas)...stalno moram da nosim od kuce kad god dodjem u Bg a onda kad nestane bolje da ni ne trazim ,posto se tu ljudi odusevljavaju hemijom (trva a la mishomor)...zasto malo ne podignete kvalitet dzidze...platite skuplje al bar zante sta zavrsavate!!!!!!!!pozdrav :idea: :wink:
 

Back
Top