Najzad počeo redovni program TV Fox

Свака част телевизији FOX! Као прво програм им је ОДЛИЧАН и стварно су ме одушевили, а као друго радује ме што је заступљена и ћирилица! Желим им пуно успеха и да потуку ове шабане са ПИНКА, Авале, Кошаве и Б92!

А како је ова Кошава добила националцу фреквенцију, мени никако није јасно! Па бре, неке локалне телевизије имају 100 пута бољи програм!!!!
 
СРБIN:
Свака част телевизији FOX! Као прво програм им је ОДЛИЧАН и стварно су ме одушевили, а као друго радује ме што је заступљена и ћирилица! Желим им пуно успеха и да потуку ове шабане са ПИНКА, Авале, Кошаве и Б92!

А како је ова Кошава добила националцу фреквенцију, мени никако није јасно! Па бре, неке локалне телевизије имају 100 пута бољи програм!!!!

Program im je zaista veoma kvalitetan, što je za svaku pohvalu, ali ne i preterano komercijalan, kao što su to neki očekivali... A, ako se zadnjem post-u misli na onu emisiju koja je emitovana u novogodišnjoj noći i što se stalno reprizira, slažem se da je glupava, mada ima i par elemenata istine u onom izboru...
 
Гледао сам њихов први Дневник и говор Руперта Мардрока и директора у Србији. Добри су.

Једино ми СМЕТА што је све на латиници и то им замерам.
thumbsdown.gif
Свака част на преносу божићне литургије из Суботице.
 
Prve serije koje su pustili su uvreda za zdrav razum. One gluposti se ne gledaju vise ni u najnerazvijenijim delovima Afrike. tri meseca su vrteli istu epizodu smesnih zivotinja i par crtaca o grckoj mitologiji koji na trafikama kostaju 250.

Voditeljka *ubedi -pobedi * je spikerka sa BK ,znaci da je tamo citala vesti a ne vodila politicku emisiju sa zivim gostima, ne snalazi se , postavlja glupa pitanja, a teme i gosti su jos gori, Tri vezane emisije zove radikale.

Pustili su Alfa sto je super i to je jedino sto vredi do sada. Nadam se da ce da se poprave jer hteo -ne hteo moram da ih gledam
 

Back
Top