sound of music

livija

Veoma poznat
Poruka
12.265
hm... pade mi na pamet..... slushala sam neq muziq za meditaciju.... elem.... chuju se na cdu neke ptichice..... da li su te ptichice uopshte zhive danas? koliko zhivi jedna prosechna ptichica?
i sve one komedije gde se chuje smeh u pozadini.... ko zna dal je iko od tih ljudi zhiv sada.....
nekako mi je sve to morbidno.... smejemo se uz eho mrtvog choveka.....
pa onda..... muzika.... muzika preminulih.... kao shto su the beatles...... n elvis... n gomila drugih.....
nekako...... zalutala sam malo... objasnit cju se sutra..... :shock:
 
niko je nije zvao na zhur?
ja ne slavim novu pa mi je dan ko i svaki drugi..... elem..... pa sinocj mi je palo na pamet.... poshto kao meditiram 2x dnevno... ovo ono..... alternativa..... blah blah....
elem...... bash su mi te ptichice onako.... jezive bile..... nekako nikad mi nije bilo chudno da slusham ne znam... nirvanu.... josh kao super... ono volim ovu onu stvar..... al onda.... nekako.... s ptichicama je sasvim drugachiji dojam..... mozhda meditacija i nije tako dobra stvar.... mozhda ne treba svaki um biti otvoren...... ali bash je ostavilo utisak..... zvinjavam se na remecjenju praznichnog duha... zapostvite temu.... podicji cju je za par dana..... : )
 
blago nama...da neces za bozic ili "staru"novu godinu da je otvoris....mozda bi bolje bilo za kinesku novu godinu...ionako ima kineza dosta...nek' se oni samoubijaju...zar ne?...
lesnina....podvuceno zutom...
 

Back
Top