Divac "podrzava" demokratske stranke ! hahah

Ljudi pa ja neznam da li ste vi shvatili da se covek zayebaye i podyebaye "demokrate" na celu sa Tadicem....

pa jeste videli da je dole rekao da mu sadasnja vlast nije dala bilo sta da kupi, i da ce da glasa za bilo koga ko trenutno nije na vlasti hehehe

:D

covek ih ironicno podyebaye a vi se nalozili hehehe :P
 
Ma boli Divca racku i za Knjaza i ostalu trulez po Srbiji, ja ne verujem da on to radi zato sto hoce "jos $$$", taj covek je tezak jedno 200mil$ i kroz citavu svoju karijeru pokazao se kao patriota ovog naroda, pa ljudi u americi znaju za Srbiju kroz Divca vise nego sve ostalo zajedno....on je covek "brand" sam od sebe, a te gluposti da on hoce Srbiju da pokrade i da dobije nesto za DZ su smesne.....pa jeste li se zapitali kad, kome vise trebaju pare onima sto ih nemaju pa dodju na vlast ili njemu koji nezna sta ce od njih.

Taj covek je i usvojio decu sa Kosova, godinama kroz razne donacije je pomogao deci i zemlji sa milionima dolara, u najboljem svetlu prestavljao srpsku naciju u svojoj 15 godisnjoj karijeri i sada vam je grupica debila svima isprala mozak kako je dosao Vlade Divac vas jadne da pokrade.....

Ja mu samo zameram sto se uopste zamara oko te vukoyebine od drzave, trulog naroda i jos trulije vlasti.....
 
Eraserhead:
Divac je LDPovac

Прц - Милојка ......побркао си датуме, данас није дан када се збијају првоаприлске шале... него се дочекује Нова Година...

Ја пит'о Ајнштајна шта он мисли о овом твом посту а и он каже...






нисам могао да одолим...опрости...... :lol: :lol: :lol:
 
Divac me razocarao posle onoga sa Knjaz Milosem. Pa valjda mu je tada moglo biti jasno da nema sta da trazi u ovakvoj Srbiji i da je ispao majmun promovisuci onog Tadica.
Da sam na njegovom mestu posle svega toga ne bi me Srbija zanimala ni malo.Jos su mu i deca odrasla u USA tako da nema razloga da se trpa ovde sa ovom bagrom.
 
Banshee:
u kojoj god stranci bio ja o divcu imam jako lose misljenje jer je maksimalo isao u pravcu vetra....kao se prilike okrenu on tako ide od jedne do druge stranke.samo gleda interes i boli ga uvo i za jednu stranku.odvratno.

Apsulutno se slažem sa tvojim mišljenjem o Divcu kao čoveku a kao sportista je druga priča ali nemojmo to da mešamo ipak on gleda samo svoj interes predugo je on na zapadu
 

Back
Top