Obesise ga na Bajram...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Мене било жао што су Слобу послали на Видовдан. Па што на тај дан? А то ви дечице дође отприлике као да припуцају на америчког председника на тенк сгивин геј. Мада ни дан од независнос није за бацање.
 
Ako sam ja dobro video one snimke nisu ga obesili amerikanci vec njegovi iracani muslimani mada ameri nisu trebali dozvoliti te kaubojske metode dok je irak pod njihovim uticajem. Mozda je taj cin na bajram neki vid bozanske pravde posto je lik odgovoran za smrt mnoogo muslimana.
I smesni su mi ovi nasi patriote koji bi muslimane klali zardjalim kasikama osim kad su u pitanju diktatori poput Sadama i Gadafija, e onda im proradi samilost.
 
Nemam lepo misljenje o Sadamu.Ali sam totalni protivnik smrtne kazne.Ako na necije zlocine reaguju ljudi istim takvim zlocinom onda su isti kao i Sadam.Plus da se cin vesanja snima,pa su ga sve svetske stanice prenosile,ljigavo mi je to.I mucno.Ma ko da je u pitanju.Sta ima kog vraga da se radujem sto su nekog obesili.Neka je zlikovac po sto puta.Ali smrtnu kaznu niko ne zasluzuje.Iracani ima da ratuju i bez Sadama kao i sa njim.To im je u krvi.Kad god ukljucim tv,oni sa puskama po ulicama,ili najblaza varijanta kamenuju se.NIje im Sadam kriv sto su ludi.
 
Nisu Iracani ludi jelena vec samo ne zele da zive pod vlascu Americkih nacista i njihovih marioneta

Oni zele slobodan i prosperitetan Irak .

I ako su mnogi proglasili Sadama Huseina za zlocinca i diktatora ostace zabelezeno da je za njegove vladavine Irak bio najprosperitetnija zemlja na bliskom istoku i najliberalnija i najdemokratskija arapska zemlja.

Koliko je Irak bio bogata i napredna zemlja za vreme vladavine Huseina valjda najbolje govori podatak da su stotine hiljada tada Jugoslovena isle da rade u taj Irak, da im je zdravstvo i kompletno skolovanje bilo totalno besplatno. Recimo Iracka drzava je finansirala studiranje SVAKOG irackog studenta ma gde u svetu da izabere da studira cak i na Harvardu i Oksfordu recimo. Moj teca je recimo za 2 godine rada u Iraku napravio ogromnu porodicnu kucu a koliko je jos takvih.

Pa Huseina su ostale arapske zemlje na padale upravo zato sto je bio previse "prozapadan, liberalan" i premalo okrenut islamu.

Bilo je za vreme vladavine Huseina i losih stvari no opet sve u svemu Iracani ce vreme njegove vladavine pamtiti kao najprosperitetniji period u svojoj celokupnoj istoriji.
 
Мени је веома жао што већина у политичким дискусијама УОПШТЕ НЕ СХВАТАЈУ систем светских владара света (масона-циониста) који је пре свега ОСЛОЊЕН НА КАБАЛУ - која прави тајминг за своје потезе искључиво по систему бројева и туђих празника (уколико одлуче да УТУКУ неки народ).

Али, то није само сада, то траје одавно... сетите се само "савезничког бомбардовања" ... Београда и Србије за време 2.св.рата на Ускрс.. они НИКАДА НИШТА НЕ РАДЕ БЕЗ ГАТАЊА БРОЈЕВА... зато им је Коштуњави ударио прстенац када је донео НОВИ УСТАВ НА МИТРОВДАН и назвао га Митровдански Устав, само мЛоги овде ту врсту "рата" уопште не разумеју... 8-) 8-) 8-)
 
eremita:
Мени је веома жао што већина у политичким дискусијама УОПШТЕ НЕ СХВАТАЈУ систем светских владара света (масона-циониста) који је пре свега ОСЛОЊЕН НА КАБАЛУ - која прави тајминг за своје потезе искључиво по систему бројева и туђих празника (уколико одлуче да УТУКУ неки народ).

Али, то није само сада, то траје одавно... сетите се само "савезничког бомбардовања" ... Београда и Србије за време 2.св.рата на Ускрс.. они НИКАДА НИШТА НЕ РАДЕ БЕЗ ГАТАЊА БРОЈЕВА... зато им је Коштуњави ударио прстенац када је донео НОВИ УСТАВ НА МИТРОВДАН и назвао га Митровдански Устав, само мЛоги овде ту врсту "рата" уопште не разумеју... 8-) 8-) 8-)

Pa mito moze li koji post da prodje bez Jevreja?
 
Ne bih da komentarisem sada svjetsku politiku.. Ali zelim da dam svoj komentar na dogadjaj oko vjesanja Sadama Huseina..

Iskren da budem, zao mi je lika, ma kako ga neko nazivao..
Uzeo sam u razmatranje nekoliko stvari:
Dok je bio predsjednik Iraka, ma dal on bio diktator ili nesto drugo, osudjen je za obistvo 200 kurda.. OK, zlocin je, a ko ce da sudi svakodnevnim zlocinima koji se desavaju na ulicama Iraka???
Sad se to krvoprolice ne mjeri stotinama nego hiljadama ljudi, zena, djece, sta se nadje na ulici u vrijeme nekog bombaskog napada.. Ko ce da sudi takvim zlocinima..???

Odgovor mi naravno ne moze dati niko..

Zao mi ga je, a vec je neko pomenuo...

Dok je lik bio na mjestu na kojem je bio.. Dosta je bilo posla za nas (sad vec bivse jugoslovene)..
Mnogi su zaradili, mnogi se obogatili, mnogi profitirali, mnogo uspjesnih firmi... itd...

Sad, u vrijeme njegove vladavine se znalo sta moze a sta ne.. A sad sve moze i ne moze nista.. Zavadjen narod do krvi,. vise nego sto moze vise iko da smiri, citaj druga palestina..

Sad, Sadam je objesen, a tesko da ce se naci uskoro neki drugi da umiri Irak i narod koji tamo zivi..
Na kraju krajeva, sto niko nije osudjen u Turskoj zbog kurda koje i tamo proganjaju u ubijaju..

Ali Turska je clanica NATO..

E sad kada se stavi na vagu pravde.. ne bih rekao u globalu da je bio bas zlocinac kakvim su ga prestavili..

Rahmet mu dusi...
 
U svakom slučaju njegovim vešanjem je zapad napravio novog "Martira" , kažem napravio jer taj isti zapad ga je i doveo na vlast , podržavao , snabdevao i obučavao sadama i njegovu vojsku , sada su ga i ubili zarad svojih ciljeva ( čitaj iračke nafte) .
Neka mu je laka crna zemlja.
 
kad vam je svima toliko žao, hajde da ga sahranimo u Beogradu, pa da pored katoličkog diktatora imamo i muslimanskog.
otkud bre tolika ljubav prema takvim likovima, to je neverovatno. obešen je zato što se tako izvršava smrtna kazna u Iraku, sudjeno mu je i gotovo. ding dong, the witch is dead
 
eremita:
Мени је веома жао што већина у политичким дискусијама УОПШТЕ НЕ СХВАТАЈУ систем светских владара света (масона-циониста) који је пре свега ОСЛОЊЕН НА КАБАЛУ - која прави тајминг за своје потезе искључиво по систему бројева и туђих празника (уколико одлуче да УТУКУ неки народ).

Али, то није само сада, то траје одавно... сетите се само "савезничког бомбардовања" ... Београда и Србије за време 2.св.рата на Ускрс.. они НИКАДА НИШТА НЕ РАДЕ БЕЗ ГАТАЊА БРОЈЕВА... зато им је Коштуњави ударио прстенац када је донео НОВИ УСТАВ НА МИТРОВДАН и назвао га Митровдански Устав, само мЛоги овде ту врсту "рата" уопште не разумеју... 8-) 8-) 8-)
Не знам колико све то има везе с Кабалом. Може бити да има.

Али, и кад не би тога било, симболика (одвратна) јесте и овако врло очигледна.

Шта је то друго него провокација? Садам на Бајрам, СМ на Видовдан, бомбардовање од стране тзв. "савезника" '44...

Али и немачко, '41, било је на Цвети. И долазак ФФ у Сарајево '14, управо на Видовдан...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top