Novogodišnje Odluke

Šta su vaše novogodišnje odluke?

  • Biću bolji čovek i bacaću đubre tamo gde treba

    glasova: 2 15,4%
  • Prijatelje, komšije, političare, boga i rodbinu više neću ubacivati u psovke

    glasova: 0 0,0%
  • Prestaću da pijem, pušim, da se drogiram

    glasova: 4 30,8%
  • Završiću školu/naćiću posao/napustiću posao

    glasova: 0 0,0%
  • Daću novac svima kojima je potreban i igraću loto

    glasova: 1 7,7%
  • Više ću poštovati ljude oko sebe, obraćajući više pažnje na ličnu higijenu

    glasova: 4 30,8%
  • Prvom prilikom naredne godine, zauvek napuštam te kretene zbog kojih bi i radio sve ovo

    glasova: 2 15,4%

  • Ukupno glasova
    13
  • Anketa je zatvorena .
1.Konachno cju sqpiti pare za gitaru :P
2.Smrshacju :P
3.Oticji cju na exit i na svaki mogucji koncert
4.O5 cju se ofarbati u crveno(nije mi dovoljno crvena kosa sad)
5.Ubicju svoju sestru
6.Ubicju i zeta
7.Oshishacju onog pedera na cjelavo dok bude spavo :P
8.Spalicju svoj dnevnik od 2004. :lol:
 
prvo sto cu da uradim odma ujutru ima da odem i kidnapujem iz sume vevericu i onda da je naucim borilackim vestinama koje do sad nije znala jer ipak ona je u sumi bila najjaca al mora da znao nesto i o borbama na asfaltu jer na taj nacin cu moci da je vodim u pljacku i imacu puno novca a zatim cu tim novcem da izvrsim operaciju promene pola i najzad cu postati zensko a ako mi bude dosadilo ponovo cu ugraditi penis i to ne jedan nego dva
 
Mrzim ovakva obecanja, zato sto uvek zaboravim na njih... Sto svesno, sto podsvesno!
Zahtevaju nadljudski napor da se oslobodim okova svojih navika, sto ja kao zelim, ali mi je muka odricati se necega..
-Recimo da bih voleo da batalim cigarete!
-Da se dovedem u red, fizicki
-Da se dovedem u red, psihicki
-Da zayebem svu zayebanciju i da upisem fuckin' fakultet
i jos shtoshta...
 
Shinoda:
Mrzim ovakva obecanja, zato sto uvek zaboravim na njih... Sto svesno, sto podsvesno!
Zahtevaju nadljudski napor da se oslobodim okova svojih navika, sto ja kao zelim, ali mi je muka odricati se necega..
-Recimo da bih voleo da batalim cigarete!
-Da se dovedem u red, fizicki
-Da se dovedem u red, psihicki
-Da zayebem svu zayebanciju i da upisem fuckin' fakultet
i jos shtoshta...

i sve ovo shto je shinoda naveo dodajem na svoju listu 8-)
mada ovo za cigare :roll: teshko
 
levrone:
Meni je ova godina na isteku bila tako uspešna da ne bih da je menjam....
i meni takođe, ali valjda je u čovekovoj prirodi da teži da nadmaši sebe.
tome služe ove odluke koje na kraju verovatno ipak neće ispuniti, ali će se bar malo zabavljati razmišljajući o njima.

Shinoda:
Mrzim ovakva obecanja, zato sto uvek zaboravim na njih... Sto svesno, sto podsvesno!
Zahtevaju nadljudski napor da se oslobodim okova svojih navika, sto ja kao zelim, ali mi je muka odricati se necega..
- Recimo da bih voleo da batalim cigarete!
eh.. srećno onda. volela bih da uspeš i idalje budeš tako duhovit i zabavan sav. :wink:
 
LPhoklica:
i meni takođe, ali valjda je u čovekovoj prirodi da teži da nadmaši sebe.
tome služe ove odluke koje na kraju verovatno ipak neće ispuniti, ali će se bar malo zabavljati razmišljajući o njima.


eh.. srećno onda. volela da uspeš i idalje budeš tako duhovit i zabavan sav. :wink:
Xexe oduvek sam voleo da citam tvoje postove.. Lepo receno, oduvek sam zeleo da nadmashim sebe i uvek ucinio ono suprotno..zanimljivo zaista! :?

Hvala puno.. /me happy sada! :mrgreen:
 

Back
Top