Sanjate li koncerte u Valjevu?

MESSANJAH

Početnik
Poruka
32
Opste je poznato da Valjevo zudi za koncertima,koji ce se organizovati makar jednom u tri meseca a ne jednom prestupne godine,i to obicno u vidu politickog programa neke stranke.Pod pitanje bi bilo gde ih odrzavati,posto se zna da je to u Valjevu jedan od kljucnih problema pored "nedostatka sredstava" za tako nesto.Ako imate neko misljenje ili predlog znate sta vam je ciniti...
 
Pa shta da se radi, kad ove fikuse u VA koji imaju neku vlast, za*ole i za koncerte i za VA...
Najjache otvoreno mesto za koncerte, na kome sam do sada bio je student, i gradski trg, a ne bi bilo loshe napraviti svirku na pecini, ili na obali Graca, ali naravno da se prethodno sredi mesto, dovede struja, itd...
A ne ovako, koncerte prave ispod belog mosta, da gledash bend iz poluptichje perspektive...
Pa to nema nigde, samo u Valjevu! :evil:
 
Nama trebaju mladi ljudi u Domu omladine,koji znaju kako da organizuju koncerte,predstave i sl. I da naprave dobru festu za Tesnjarske veceri. Zvali su prosle godine one jbn-e Atomce. Koncert je bio odvratan. Smorila sam se. Ne kazem da ne volim Atomce,nego treba da dovedu nekog ko je mladji i ima dobre pesme koje mogu da dobro oraspoloze publiku. Ali za to treba kesha...
 
Da slazem se ali i dosadilo je da u Valjevo dovode sve iste bendove kao npr.Van Gogh.Nemam nista protiv njih ali zar nisu malo dosadili?Ja bih bio zadovoljan Eyesburn-om,Inspektorom Blazom,Brejkersima ili Ritmom Nereda.Ali po obicaju u Valjevu se uvek neko nadje ko je protiv te muzike,tako da kada su hteli da dodju o svom trosku nasi klipani nisu mogli da im obezbede mesto za sviranje.Tuzna Valjevska prica...
 
sara_va:
Nama trebaju mladi ljudi u Domu omladine,koji znaju kako da organizuju koncerte,predstave i sl. I da naprave dobru festu za Tesnjarske veceri. Zvali su prosle godine one jbn-e Atomce. Koncert je bio odvratan. Smorila sam se. Ne kazem da ne volim Atomce,nego treba da dovedu nekog ko je mladji
ma daj sramota :wink: , da neces mozda grand paradu :evil: ljudi jebu kevu kad vam ja kazem
a prosao sam koncerta i koncerta i van zemlje npr guns n' roses 80.000 ljudi
nego u va treba napraviti neki fest tipa za neafirmisane bendove lokalne a verujem tj znam da ih ima dosta njima treba pruziti sansu 8) love,peace & happines
 
I ja sam za to da se jednom godisnje u Valjevu odrzava muzicki fest za mlade bendove.Ja sam cak to imao i na umu da organizujem imao sam i podrsku nekih vaznih ljudi koji bi sve to sponzorisali ali mi traba jos par njih koji se direktno ili indirektno bave muzikom kao ja i da to uradimo tako da privuce sto vise ljudi.Npr.demo bendovi bi nastupli sa 4 pesme obrada i 1 njihovom pesmom koja bi se takmicila i bila izglasana glasovima zirija i publike.Ta pesma bi bila nagradjena snimanjem u studiju.Tako da ako neko hoce da pokrenemo takvu inicijativu nek se javi.P.S.To bi uglavnom bili pop-rock,rock,hard rock,heavy metal,black metal,trash.....bendovi. :twisted:
 
Brate, znash da sam za, i da bih rado svirao sa normalnom ekipom, ali Valjevo josh nije zrelo za tako neshto, tj. 90% Valjevskih "mladih" bendova nisu ni za k.... Evo ti slika prosechnog takvog "benda": "gitarista" nauchio tri rifa, "bubnjar", nateg'o tri kilava ritma, "basisti" smeta chetvrta zhica na basu, i oni se nashli, pa 'oce da sviraju Metal'ku!!! ;)
 
unknown-player:
Ja sam za dobre zurke techno i house , ali u Va ne postoji mesto gde bi takve zurke mogle biti realizovane .
Ima npr. Savinu vodenicu. Bilo bi dobro tokom leta organizovati makar po 3 zurke mesecno...
kolce.gif
 
MESSANJAH:
Da nije malo mnogo 3 zurke mesecno?Jednom u tri meseca je mnogo realnije.
Htedoh reci,dovoljno je napraviti po 3 zurke u junu,julu i avgustu. Lepo je mesto Savina vodenica. Cula sam od nekog da je Bojan Boskovic iz Exita hteo da se dogovori sa opstinom Valjevo da mu daju Savinu vod.preko leta da radi sa njom sta hoce. Privuklo bi mnogo sveta. Kakva je korist praviti Duvanijadu kad je to veoma losa manifestacija. A ima mnogo budza u Va koje mogu lepo da zasedaju dogovore se,i ucine zivot mladima mnogo lepsim u ovom gradu. A BTW otvara se night club na mestu gde je bio Fragile,i to prvai Mr V.Vujic.
jezicina.gif
 

Back
Top