SAVETNICE SAVETUJTE ME!

  • Začetnik teme radoznala devojka :)
  • Datum pokretanja
R

radoznala devojka :)

Gost
Imam dva pitanja.Primetila sam da su svi ovde stariji i iskusniji od mene pa vas molim za misljenje.1.Nevina sam,bila sam sa dosta momaka ali mi nijedan nije stavio ruku u gacice.Da li muskarci vise vole kada si dole skroz obrijana ili...???
2.Kako je vama bilo kada ste trebale decku da stavite ruku u gace?posto vidim da ce taj trenutak uskoro doci,ali meni je sve to jako cudno...mislim da nisam nezrela,imam 16 god,a moj decko 17..Pomozite mi... :? HVALA MNOGO
 
izvini molim te,da li je neko trazio da komentarises forum ili sta?nemoj da se pravis mnogo pametan,ja sam samo pitala da li neko moze da mi pomogne jer zaista nemam sa kim da razgovaram o tome.muka mi je vise od vas koji samo znate da komentarisete tudja pitanja!ako te zanima,ogovori,ako ne gubi se...
 
Posto si jako mlada onda cu ti samo ovo reci,slusaj svoje telo.To nije nesto sto treba ili ne treba uraditi vec sto se oseti ili ne oseti.Kapiras?
Zaista mislim da neki 17 godisnjak ne brine o izdepiliranosti nego o drugim stvarima.
A ti nemoj da trazis takve savete jer ces onda i dobiti glupe i bezobrazne odgovore.
Ja razumem radoznalost ali sopstvena sexualnost se gradi,istrazuje...a ne pozajmljuje od drugih.U tom slucaju ako radis nesto sto tebi ne prija mozes se osetiti glupo,neprijatno...slusaj svoje telo.
 

Back
Top