Ode Sadam

SADAME NEKA TI JE LAKA ZEMLJA AKO OVA DJUBRAD IZGRADE STANOVE U BG-u IMA SE OPASEM DINAMITOM I DA TI SE PRIDRUZIM, SLAVA TI SADAME!!!
susadamhusein.jpg
 
Ma on je izglupirao sto se uopste predavao, trebalo je da pogine u borbi, po mogucstvu da povuce i nekog marinca sa sobom, i ode u legendu. Ovako je sebi dozvolio ponizenja na svakom koraku i neslavan kraj.
 
@WASP
ti si budala, opasi se dinamitom, i udji u neki nas bioskop rokni se, ubij 20-30 ljudi i tako podrzi siptare na kosovu....
zasto bi njemu bila laka zemlja?

zabole me bas za sadama, kako je radio tako je i zaradio....
 
jebt ne mogu da verujem da neko vice slava ti sadame...
jel bre imate vi ljudi mozga u tim vasim tintarama? il vam samo sluzi da vas po njoj lupaju panduri....

jel tako isto placete za hitlerom, za staljinom, za aminom, za causekom?
 
Obersturmfuehrer:
jebt ne mogu da verujem da neko vice slava ti sadame...
jel bre imate vi ljudi mozga u tim vasim tintarama? il vam samo sluzi da vas po njoj lupaju panduri....

jel tako isto placete za hitlerom, za staljinom, za aminom, za causekom?
ili za slobom..:).
ma samo nek se sto zesce ubijaju tamo,boli me uvo,barem manji je politicki pritisak na nas.
 
Obersturmfuehrer:
@WASP
ti si budala, opasi se dinamitom, i udji u neki nas bioskop rokni se, ubij 20-30 ljudi i tako podrzi siptare na kosovu....
zasto bi njemu bila laka zemlja?

zabole me bas za sadama, kako je radio tako je i zaradio....
Pa necu ja a svoje da se zalecem ... c c c , pa ti ni teroristcki napad ne bi mogo da iodradis kako treba ...
 
zasto da ne, pa u muslimanskom svetu su samoubilacke akcije bas u modu...

ps. ja teroristicki napad uopste ne bi mogao da odradim kako treba. znas, ne volim mrtve civile oko sebe...
 
da je pružio otpor pri hvatanju..ušao bi u legendu među sunitima. objesili su ga, vidio sam kompletnu snimku, dobro se držao. zapravo, ja ovo gledam kao potez amerikanaca s ciljem izaivanja sto većih podjela u muslimanskom svijetu, a sami peru ruke od svega toga. da je bio zločinac, to nema sumnje, provodio je čistke u staljinovoj maniri. samo... opet, pobjednici pišu povijest, tako dok je odgovarao zapadnim interesima ti zločini(pa i taj zbog kojeg je osuđen) su se zanemarivali.
kad bismo povukli paralelu... i busha bi trebalo objesiti.
 
Busha bi trebalo na neomascen kolac nabiti (kao i svakog drugog americkog predsednika);
@Oberstumfuehrer ... (ebem te u nick nemogu nit da ga napisem nit da ga izgovorim), mrtvi civili ... pa vidis ove demokrate oce da izgrade stanove njihovim oficirima a ako su oficiri civili onda ne znam stvarno ...
 
W.A.S.P.:
Busha bi trebalo na neomascen kolac nabiti (kao i svakog drugog americkog predsednika);
@Oberstumfuehrer ... (ebem te u nick nemogu nit da ga napisem nit da ga izgovorim), mrtvi civili ... pa vidis ove demokrate oce da izgrade stanove njihovim oficirima a ako su oficiri civili onda ne znam stvarno ...

mislim na civile koje su sadamovi ortaci ubijali po pijacama.....
 
umro je pred sam kraj zivota . . .

Ma bre zabole me za Sadama ali mi je krivo sto su mu ameri sudili i sto su ga oni ubili , oni moraju u svakoj corbi da budu mirodjija !!!
 
pa u cemu je onda fora?
da vices ziveo sadam? da zalis za njim i da mu dajes citulje?
a ostlai "veliki ljudi"? jel si njih zaboravio?
odgovori mi samo da li obelezavas dan hitlerove i staljinove smrti svake godine, i zasto....
 
Ne , Hitlera ne volim, zbog njega je pola moje rodbine nastradalo, zapravo Marko Oraskovic 'krntija' je prvo kod mog pradede dosao kada je sklupljao ljude za ustanak;Sto se tice sadama on jos jedna zrtva globalizma kome se suprotstavio i zato ima moje postovanje
 
bravo.
nije ni cudo sto nam je zemlja u ku*rcu kada divljaci, ubice i diktatori zasluzuju bilo cije postovanje....
jel i knele isto zasluzuje tvoje postovanje? suprotstavio se policiji SM-a?
ili mozda arkan, ili oni lopovi sto kradu po merkatoru, pa na taj nacin daju mali doprinos u antiglobalistickoj brobi?
 
Sad pročitah na netu da se jedan devetogodišnji dječak iz Pakistana objesio imitirajući Sadamovo pogubljenje.Lično mislim da je Sadama trebalo pred strijeljački vod a ne na vješala.
 

Back
Top