Gde su teme na ovom podforumu ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

YOF13

Primećen član
Banovan
Poruka
636
Sta je ovo ljudi bre ? Gde su teme o robotima i makro robotima , o vestackoj inteligenciji , o vanzemaljcima , o duhovima , o vampirima ( uhu ha ha haaa ) , o misterijama ? I ko je uopste zakljucao onu temu o cudnim pojavama . I nemogu da verujem da nepostoji tema '' Dosije X '' . Jedva da postoje 2 teme o kojima moze da se raspravlja . Npr. tema '' Da li je svemir beskonacan '' bi trebala da bude na nekom drugom podforumu . To je vise astronomsko pitanje i sta tu uopste ima da bude naucno fantasticno kad je danas tu vec skoro sve poznato . Imam osecaj da niko zivi neposecuje podforum naucna fantastika . Cinimi se da se nista nije promenilo od pre 2 meseca . Iste teme i skoro da i nema novih postova . Juhu imali koga ?
 
Misterije, čudne pojave, duhovi, vještice, leteće vjeverice i slične stvari sigurno ne spadaju u naučnu fantastiku. Što se tiče ostalog, ako ti nedostaje neka tema, slobodno je otvori ali ne pitanjem šta vi vislite o tome nego kvalitetnim uvodnim tekstom. Hoćeš temu o robotima - otvori tu temu i daj svoj prilog od par strana pa da raspalimo priču. Nemoj čekati da to neko drugi uradi pa ulijetati u polemike.
Nije tačno da niko ne posjećuje forum, samo, ne možemo mi, nas nekoliko, davati materijale a ostali samo da navraćaju, čitaju i traže dlaku u jajetu. I mi imamo i drugih obaveza, a ovo je samo zabava za slobodno vrijeme, koliko ko stigne.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top