"Idealna"pedala

Enfroz2891.

Iskusan
Banovan
Poruka
5.907
Ne,nije ista tema.
Zene,na koji nachin je po vama"najbolje" da vam tip saopshti da ga ne zanimate uopshte,chak ni samo za sex?Recimo vama se dopao i "stavile ste do znanja"i on je provalio al ne zna kako da saopshti da iz ko zna kog razloga ne zeli nishta sa vama.(ruzne ste mu,dosadne,neprivlachne...znam da odvratno zvuchi ali neki razlog postoji,jednostvno mu ne odgovarate po nekim njegovim kriterijumima).Znachi ako je proshla tema bila na kraju veze ovo mu dodje kao neshto potpuno suprotno.....
"Pravi se blesav i izbegavaj"mi ove dodje odgovarajutji za razliku od prethidne teme gde sam i ja za direktan pristup...ili sam samo kukavica.:?
Znaci navoda nad prvom rechi naslova podrazumevaju da se zna da nema lepog nachina,bla,bla,bla...i sve shto uz to ide ALI od svih zla najbolje....
Smorio sam:|...evo netju vishe,obetjavam....i samom sebi pochinjem da zvichim kao Aca,:roll:ali neshto me kopka pa sam radoznao....
 
Enfroz2891.:
Ne,nije ista tema.
Zene,na koji nachin je po vama"najbolje" da vam tip saopshti da ga ne zanimate uopshte,chak ni samo za sex?Recimo vama se dopao i "stavile ste do znanja"i on je provalio al ne zna kako da saopshti da iz ko zna kog razloga ne zeli nishta sa vama.(ruzne ste mu,dosadne,neprivlachne...znam da odvratno zvuchi ali neki razlog postoji,jednostvno mu ne odgovarate po nekim njegovim kriterijumima).Znachi ako je proshla tema bila na kraju veze ovo mu dodje kao neshto potpuno suprotno.....
"Pravi se blesav i izbegavaj"mi ove dodje odgovarajutji za razliku od prethidne teme gde sam i ja za direktan pristup...ili sam samo kukavica.:?
Znaci navoda nad prvom rechi naslova podrazumevaju da se zna da nema lepog nachina,bla,bla,bla...i sve shto uz to ide ALI od svih zla najbolje....
Smorio sam:|...evo netju vishe,obetjavam....i samom sebi pochinjem da zvichim kao Aca,:roll:ali neshto me kopka pa sam radoznao....


Pa valjda da ti kaze iskreno...mada pretpostavljam da se to oseca...kad je takva situacija u pitanju...
 
da ti kazhe iskreno 'e ruzhna si ne bi te ni yebo'? jest.. bash da vidim ko bi cenu toliq iskrenost...... :?
nemam pojma..... valjda je samo ne uzvracjanje pazhnje dovoljno.....?
 
livija:
da ti kazhe iskreno 'e ruzhna si ne bi te ni yebo'? jest.. bash da vidim ko bi cenu toliq iskrenost...... :?
nemam pojma..... valjda je samo ne uzvracjanje pazhnje dovoljno.....?


Pa ono nisam ruzna...i nisam dozivela situaciju da jeneko reagovao da me ne bi yebao a da sam ja to htela..tako da...bi odgovor na ovo pitanje..opet definitivno bio da...
Posto bih se verujem samo slatko nasmejala... :)
 
ne verujem da te uopshte ne bi dotaklo.. narano ako si narcis druga pricha..... ali generalno govorecji o proseq..... ja se ne bih osecjala prijatno... i ako ja sama imam prilichno visoko mishljenje o sebi.....
 
livija:
pa dobro.... al da si ruzhna i da si svesna toga dal bi ti bilo svejedno?


Pazi..ja nekako ljude cenim izmedju ostalog po tome koliko su hrabri da kazu istinu nekom u lice. Naravno da postoji nacin na koji se nekome saopstvaa tako nesto. Ali da..volela bih iskreno, jer sam i sama takva....
 
Shta ste se svi uvatili fizichkog izgleda?
Leposta je veeeoma rastegljiva kategorija.Ja sam to naveo samo kao banalan primer.
Moze devojka da bude lepa al da ti ne bude privlachna,predpostavljam isto ko i tip devojci...:roll:
 
naravno da je istina uvek pozheljna.. ali postoje neke male neosetne lazhi.... lazhi koje su opravdane jer ne zhelimo da povredimo nekoga.....
u ovom sluchaju iz qlture bih glasala za motanje u bele rukavice....
 
pa josh gora stvar je da ti neko kazhe da si glup...... mislim i mi prichamo o lepoti kao primeru... ne zadrzhavamo se na istoj..... mislim da nema choveka koga ne bi pogodilo da mu neko kazhe da je glup.... naravno kada je u pitanju neko chije mishljenje uvazhavamo.....
 
bundeva:
pa da.. nema sansone


Ok...evo prihvatam svoje prvo odbijanje..iako ponuda nije ni postojala..nego Bundevo jel ti znas da ja ne znam ni kako ti izgledas...a ni ti ne znas kako ja izgledam?

Posto ajde kao uzimam faktor da se "poznajemo "preko postova sto je obicna glupost ali ajde...

Evo ljudi ja sam upravo odbijena i osecam se odlicno... :lol: ..I bundevo...mozda se tu razvije neko lepo prijateljstvo nesexualnog tipa...posto ja izuzetno cenim iskrene ljude.. :)
 
Ne dajem ponude na nevidjeno! :lol: A inace kad nesto zelim ja to i imam. A sad pitanje je koliko bi ti mene privukao.....ali i dalje stoji da mislim da bi bio dobar ortak... :)
 
Pazi veoma je jasno kad tip hoce samo da te mazne. Obicno ne ostavljam prostora. Trudim se da budem korak ispred njega. Odlazim prva. Barem po dosadasnjim iskustvima. Ali nema potrebe za tom raspravom jer ja nisam planirala da se mlatim veceras sa tvojom ocigledno uzrujanom sujetom...Super si ti ...i jednog dana se mozda i upoznamo...u drugarskoj varijanti... :)

E sad kad je veza upitanju...to jeste malo komplikovanije..ali mi se frozenov primer zaista nikad nije desio...pu pu pu...das enikada i ne desi... :)
 
eh, i sad ja sujetan.. a ti uvek odlazis prva.. zasto odlazis prva i zasto je to uopste bitno.. da ti sujeta ne bi bila povredjena, a?
reko sam ti, ja sam ko krpiguz.. nikad te ne bih ostavio.. morala bi da me skidas sa dupeta
 
bundeva:
eh, i sad ja sujetan.. a ti uvek odlazis prva.. zasto odlazis prva i zasto je to uopste bitno.. da ti sujeta ne bi bila povredjena, a?
reko sam ti, ja sam ko krpiguz.. nikad te ne bih ostavio.. morala bi da me skidas sa dupeta


Ne odlazim uvek prva. Pricalismo o kombinacijama. Tad znam veoma dobro sta sam htela i zasto sam nesto uradila, i tu prosto nema prostora za dalje. Kad su veze u pitanju to je druga stvar...Ali sve se to oseti, da li teneko folira, da li je iskren...vidi se po ponasanju..postupcima..prici...itd...
 
bundeva:
eh, i sad ja sujetan.. a ti uvek odlazis prva.. zasto odlazis prva i zasto je to uopste bitno.. da ti sujeta ne bi bila povredjena, a?
reko sam ti, ja sam ko krpiguz.. nikad te ne bih ostavio.. morala bi da me skidas sa dupeta


I da...plasim se da ne budem povredjena...to jeste istina...ali ne na nacin na kojito ova tema opisuje...drugacije...ali mrzi me da pricam sad o tome...jer ujutru rano ustajem...mada bih rado pricala sa tobom..jer o tebi zaista bas nista ne znam... :)
 

Back
Top