Rare i ko su oni

  • Začetnik teme Guitarrr_babe
  • Datum pokretanja
G

Guitarrr_babe

Gost
Molim vas, dobri ljudi, recite mi nesto o Rare, jer nema sile da nadjem bilo sta o njima. Sem Roll your own i nesto kao "Ja sam taj koji ceka" nisam cula nista na radiju, a bila sam sinoc na njihovoj svirci (LJUDI RAZBIJAJU!!!)... PODELITE MALO INFORMACIJA SA MNOM!!!
 
Reci cu ti koliko znam....Pobedili su neke god na urban demo festu,imaju prvenac "Breathing" i taj album je sasvim OK, sta vise vrlo dobar, ali sam se razocarala kada sam svatila da za stvar koja mi se najvise svidja (Who da funk U R) nema texta na omotu. Makar kasetu mozes naci u HFcentru,IPSu i sl. Svirace ove god na EXITu pa se mozda vidimo na tom koncertu
 
A da ne znas neki sajt, casopis (mislim konkretno, neki broj casopisa) ili e-mail nekoga ko bi mogao bilo sta da mi kaze? Zivim u Kraljevu, tako da IPS ili neki slican distributer otpada. Ovde NIGDE nema NI JEDNOG NJIHOVOG albuma. However, I won't stop trying...
 
Gwydion:
pa sta ako su nu metal? Nu metal je jedino dobro sto je metal izrodio i predstavljaju jedini kvalitet koji se moze povezati sa metalom!

VisionOfDisorder:
Rare su debilchine, tj. nu-metal rege u pokushaju. Chak je i gore nego shto zvuchi.

Mada je to shto si sad izjavio strashna glupost, ogranichicu se na jedan drugi detalj u mojoj izjavi.
"U pokushaju". Shto znachi... da chak i gotivim kvalitetan nu metal. Mada toga malo ima.
 

Back
Top